Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Nie ma już ulicy Solnej
Autor Wiadomość
antysitwa
[Usunięty]

Wysłany: Nie 26 Sie, 2012 21:34   Re: Oj nieladnie... nieladnie...

Nie wiem jakim terminem można nazwać osoby które w latach 2007-2012:
podejmują uchwały o zmianach MPZP z "rejon ulicy Solnej" czy "zmianie ulega sposób funkcjonowania ulicy Solnej",
organizują i realizują zamówienie "Wyburzenie obiektów w rejonie ulicy Solnej",
czy też wydzierżawiają parking w miejscu "ul. Solna",
opowiadają na sesji o realizacji hotelu przy ulicy Solnej
przy informacji prasowej iż rzekomo ul. Solna nie istnieje od 2000 roku. :shock: :shock: :shock:
Ciśnie mi się kilka ocen ale ja nie daję przywileju spotkania się ze mną w sądzie temu kto nie jest tego wart :hihi:
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012 12:10   

Zadziwiające jest honorowanie rożnych osób w naszym mieście... Papieżowi Polakowi Radni poświęcili ulicę w polu z nawierzchnią z mieszanki gleby i wody oraz chodnik z epoki PRL zwąc go traktem stylowo zamkniętym średniowieczną bramą z wyszynkiem, graciarnią w zamkniętym przejściu i gołębimi zwłokami na sznurku. Świętej Faustynie w uznaniu zasług przypadło klepisko na odludziu, teraz Sierakowscy maja ulicę, której ponoć nie było, a te świeżo wymienione tabliczki z tą nieistniejącą nazwą to robota oszołomów z marienburga zapewne. Mamy jeszcze parę innych godnych miejsc, tylko zasłużonego trzeba dobrać. Rolnicza wszak swą istotą nie zasługuje na tę nazwę, to musi być ktoś ważny!
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
antysitwa
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Sie, 2012 20:30   

Chcę jeszcze dodać najciekawszy argument przytoczony przez niejakiego Wojciecha na forum MNM: " A argument, że jakiś urzędas ją wykreślił, bo straciła charakter ulicy jest do bani, bo idąc tym samym tokiem rozumowania nie ma prawa istnieć tam ulica o innej nazwie!". Podpisuję się pod tym rękami i nogami i czapka z głowy :mrgreen:
Teraz jeszcze bardziej nie potrafię znaleźć określenia wobec osób które "narobiły bigosu" z Solnej :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Nie wiem czy warto zakładać wątek ginące ulice w Malborku, czas pokaże czy to epidemia. Bema, Solna co dalej?
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Czw 31 Sty, 2013 11:18   

http://malbork.naszemiast...61556562,1,3,60
Cytat:
Uchwała samorządu o nowych patronach podlegała ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Pomorskiego, co stało się 31 sierpnia 2012 r. To z kolei umożliwiało wprowadzenie decyzji radnych w życie, czyli po prostu zawieszenie tablic informujących, że nazwa ulicy się zmieniła.

Jeszcze w niedzielę, 27 stycznia br., ulica Sierakowskich wciąż była "Solną". Tego samego dnia wysłaliśmy do Urzędu Miasta prośbę o odpowiedź na pytanie, co jest przyczyną opóźnienia w wykonaniu uchwały Rady Miasta. Dziś wiszą już właściwe tabliczki.

:hahaha: :hahaha: :hahaha:
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
pszemot 
taurus


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Czw 31 Sty, 2013 13:14   

Jak to było w pewnym filmie "podłość ludzka nie zna granic" ... tutaj chyba podłość naszych urzędników.... Bo -co by nie było - mapa w GPS już nieaktualna - za aktualizację trzeba zapłacić ... tylko do którego radnego z rachunkiem mam się zgłosić ??? :hahaha:
Na co komu ta zmiana nazwy ?? Komu przeszkadzała "Solna" ??
_________________
Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co ma dla nas.
W. S. Reymont
 
 
 
vonplauen 


Pomógł: 5 razy
Wysłany: Pią 01 Lut, 2013 17:50   

Tak mnie zastanawia, bo skoro ulica Solna od 2000 roku formalnie nie istnieje, to w jakim celu nie tak dawno montowano nową tabliczkę z jej nazwą?
_________________
a kto pyta, ten wielbłądzik.
 
 
 
morfeusz 

Wysłany: Pią 01 Lut, 2013 23:25   

vonplauen napisał/a:
Tak mnie zastanawia, bo skoro ulica Solna od 2000 roku formalnie nie istnieje, to w jakim celu nie tak dawno montowano nową tabliczkę z jej nazwą?


A musi być jakiś cel, nie tylko w tym działaniu widać brak sensu naszych władz. Gdyby w tym rozumowaniu był sens to po odświeżeniu ul. Kościuszki również powinna zmienić się w Dreptak Kościuszki, a aleja Rodła w Rodłostradę w końcu to jedyna droga o dwóch pasach ruchu w jednym kierunku w mieście a może nawet w powiecie :mrgreen:
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Sob 02 Lut, 2013 15:16   

morfeusz napisał/a:
aleja Rodła w Rodłostradę w końcu to jedyna droga o dwóch pasach ruchu w jednym kierunku w mieście a może nawet w powiecie
wprawdzie poza tematem, ale to nie do końca prawda ;-)
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Sro 03 Kwi, 2013 20:30   

Nie ma Solnej powiadacie...

20130403_123225.JPG
Plik ściągnięto 11284 raz(y) 90,52 KB

20130403_123800.JPG
Plik ściągnięto 11284 raz(y) 95,93 KB

_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group