Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Dzień otwartego lotniska
Autor Wiadomość
aszmbk 
Moderator


Pomógł: 16 razy
Wysłany: Sob 08 Wrz, 2012 22:03   

cd.

DSC03254.jpg
Plik ściągnięto 20387 raz(y) 90,21 KB

DSC03249.jpg
Plik ściągnięto 20387 raz(y) 97 KB

DSC03246.jpg
Plik ściągnięto 20387 raz(y) 95,48 KB

DSC03240.jpg
Plik ściągnięto 20387 raz(y) 97,8 KB

DSC03237.jpg
Plik ściągnięto 20387 raz(y) 97,32 KB

_________________
Witam!
 
 
 
aszmbk 
Moderator


Pomógł: 16 razy
Wysłany: Sob 08 Wrz, 2012 22:04   

cd.

DSC03290.jpg
Plik ściągnięto 20380 raz(y) 96,75 KB

DSC03284.jpg
Plik ściągnięto 20380 raz(y) 96,78 KB

DSC03269.jpg
Plik ściągnięto 20380 raz(y) 93,54 KB

DSC03260.jpg
Plik ściągnięto 20380 raz(y) 96,89 KB

DSC03259.jpg
Plik ściągnięto 20380 raz(y) 96,76 KB

_________________
Witam!
 
 
 
Item 
Item


Pomógł: 7 razy
Wysłany: Sob 08 Wrz, 2012 22:31   

Ponarzekać zawsze można... dla mnie największym wstrząsem była muzyka dobiegająca ze stoiska umieszczonego naprzeciwko GRH i jej głośność - nawet interwencja granatowego żandarma nie wiele pomogła. Poza tym mogliby latać trochę wolniej żeby można było porobić zdjęcia na spokojnie ;-) A jedzenia dla odmiennych to też za dużo nie widziałem (trzeba nosić ze sobą :mrgreen: )

antek.jpg
Plik ściągnięto 20358 raz(y) 43,63 KB

żandarm.jpg
Plik ściągnięto 20358 raz(y) 43,13 KB

kawaleria.jpg
Plik ściągnięto 20358 raz(y) 94,6 KB

jastrząb Harrisa.jpg
Plik ściągnięto 20358 raz(y) 34,73 KB

raróg.jpg
Plik ściągnięto 20358 raz(y) 91,58 KB

 
 
Item 
Item


Pomógł: 7 razy
Wysłany: Sob 08 Wrz, 2012 22:34   

I pozdrowienia dla wszystkich będących na lotnisku - tych co widziałem i nie widziałem też....

Su.jpg
Plik ściągnięto 20357 raz(y) 25,47 KB

hamowanie.jpg
Plik ściągnięto 20357 raz(y) 68,59 KB

gość.jpg
Plik ściągnięto 20357 raz(y) 24,92 KB

gość 1.jpg
Plik ściągnięto 20357 raz(y) 21,74 KB

4120.jpg
Plik ściągnięto 20357 raz(y) 42,81 KB

 
 
rob3rt 


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Sob 08 Wrz, 2012 22:56   

witajcie, patrze tak i patrze na te zdjęcia i bardzo żałuję że mnie w tym roku nie było :( bo musiało być bardzo fajnie! jak zresztą co roku!

a hejterzy niech się schowają to dla nich baza nie organizowała imprezy :P
_________________

Ostatnio zmieniony przez rob3rt Sob 08 Wrz, 2012 22:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
koks 

Wysłany: Nie 09 Wrz, 2012 12:29   

I nie można pominąć pilota tego Me-109. Godna podkreślenia dbałość o szczegóły ...
A może rozszerzyć imprezę o zlot właśnie takich pasjonatów - byłaby prawdziwa gratka dla miłośników lotnictwa.

german_pilot.jpg
Plik ściągnięto 20273 raz(y) 57,34 KB

 
 
seiko 


Wysłany: Nie 09 Wrz, 2012 15:08   

Super fotki ale tak jak pisze Koks impreza może być wzbogacona o prezentację dawnych strojów pilotów ,karabiny maszynowe (stare) itp.Bo jeśli loty dla niektórych były cienkie to przelazłby se po stoiskach i popatrzał na atrybuty pilota.A jak by tak pojechać na całego i zrobić takie stoiska z wojskami lądowymi to by dopiero było co.
_________________
SEIKO
 
 
Kuglow 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Nie 09 Wrz, 2012 16:37   

Obsługa naziemna Luftwaffe była też całkiem niezła. :mrgreen:

103_0849 mb4.jpg
Plik ściągnięto 20237 raz(y) 74,95 KB

_________________
"Tylko dzięki zaiste niepojętej, a tak wielkiej i niezbadanej litości boskiej, ludzie w tym kraju nie na czworakach chodzą, a na dwóch nogach, udając człowieka."
Józef Piłsudski
 
 
 
Hagedorn 
Administrator



Pomógł: 28 razy
Wysłany: Nie 09 Wrz, 2012 16:42   

Kuglow napisał/a:
Obsługa naziemna Luftwaffe była też całkiem niezła.

wow, bomba! a jeszcze nie tak dawno widziałem tego człowieka w mundurze NKWD... :->
_________________

 
 
Kuglow 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Nie 09 Wrz, 2012 16:47   

Hagedorn napisał/a:
nie tak dawno widziałem tego człowieka w mundurze NKWD...


Z tego co się orientuję , to czasem można go spotkać w różnych innych wcieleniach. :hihi: :mrgreen:
_________________
"Tylko dzięki zaiste niepojętej, a tak wielkiej i niezbadanej litości boskiej, ludzie w tym kraju nie na czworakach chodzą, a na dwóch nogach, udając człowieka."
Józef Piłsudski
 
 
 
jarek 

Pomógł: 1 raz
Wysłany: Nie 09 Wrz, 2012 18:21   

Byłem, widziałem i siedziałem.

Super.

Pozdrawiam malkontentów.
_________________
Jarek
Marienburgczyk
 
 
PaKr 

Wysłany: Nie 09 Wrz, 2012 19:26   

Pokazy były takie bo po 2010 r zmieniło się wiele lotniczych procedur dotyczących bezpieczeństwa.
Jak dla mnie wielki szacun dla wielu anonimowych żołnierzy, byłych ludzi związanych z lotnictwem w Malborku i wszystkich pasjonatów lotnictwa i wojska, którzy tego dnia poświęcili swój czas żebyśmy mogli ich zobaczyć.
Ostatecznie mogliby powiedzieć "nie robimy nic". Dobrze ,że jeszcze są tacy, którym się chce.
Radom to pewnie nigdy nie będzie ale dla naszej społeczności gdzie bardzo wiele rodzin związanych jest z lotnictwem jest to na pewno okazja do wspomnień i spotkań.

Prawie cytując jarka
Byłem, widziałem i znowu czekam.

Pozdrawiam malkontentów.
 
 
morfeusz 

Wysłany: Nie 09 Wrz, 2012 20:10   

Item świetne fotki robisz...
Ja również zawitałem obejrzeć maszyny w akcji, impreza może nie była imponująca, ale każdy zainteresowany mógł znaleźć coś dla siebie, cieszę się że chociaż mamy taką imprezę...
Jeżeli ktoś narzeka na stoiska z jedzeniem i "badziewie" to mógł raczyć się tym w Starym Polu, gdzie z targów zrobił się pchli targ i wielki bazar z niezdrowym żarciem.
 
 
Item 
Item


Pomógł: 7 razy
Wysłany: Nie 09 Wrz, 2012 21:16   

Jeśli o obsługę naziemną chodzi to pewien strażnik zainteresował się co to za szpion z NKWD się tam kręci, bo właściwa obsługa to ma niezbędne i niezawodne narzędzia do naprawy wszystkiego :mrgreen: Jeśli o żarełko idzie i moje krytykowanie, to co poniektórzy wiedzą o co biega (bo już zdążyli się zdziwić) :-P W Starym Polu wcale nie lepsze posiadali. A w sprawie pikniku, to po raz pierwszy na czymś takim byłem i apetyt miałem wielki na bliskie loty i nie pod słońce... jednakże byłem, zobaczyłem i troszkę utrwaliłem.
Cytat:
Item świetne fotki robisz...

Dziękuję bardzo, ale widziałem wiele dużo lepszych...

wartownik.jpg
a kto tam na drabinkę włazi?
Plik ściągnięto 22172 raz(y) 60,41 KB

mechanik bw 1.jpg
Plik ściągnięto 22172 raz(y) 61,12 KB

 
 
Kuglow 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2012 00:13   

Zgodzę się Itemie ,że obsługa powinna posiadać narzędzia do serwisowania sprzętu. :mrgreen:

fot. Magdalena Wajda

1 na mb.jpg
Plik ściągnięto 22140 raz(y) 96,05 KB

_________________
"Tylko dzięki zaiste niepojętej, a tak wielkiej i niezbadanej litości boskiej, ludzie w tym kraju nie na czworakach chodzą, a na dwóch nogach, udając człowieka."
Józef Piłsudski
 
 
 
pszemot 
taurus


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2012 11:28   

Mytoon napisał/a:
pozdro dla widocznych forumowiczów - pszemota, Itema, Superfana i duszego. ;-)


Dzięki :ok:
Impreza fajna, z roku na rok przybywa sprzętu i robi się coraz ciekawiej. Fotek tyle już wrzucone, że nie wiem czy coś nowego wniosę, wieczorem przejrzę moje...
_________________
Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co ma dla nas.
W. S. Reymont
 
 
 
Item 
Item


Pomógł: 7 razy
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2012 23:01   

Sportretowani na lotnisku.

pilot.jpg
Plik ściągnięto 22025 raz(y) 81,36 KB

na posterunku.jpg
Plik ściągnięto 22025 raz(y) 72,6 KB

czekając na zamieszki.jpg
Plik ściągnięto 22025 raz(y) 69,36 KB

podoficer 1 b.jpg
Plik ściągnięto 22025 raz(y) 69,38 KB

skupienie.jpg
Plik ściągnięto 22025 raz(y) 71,82 KB

 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Sob 20 Sie, 2016 19:26   

2016

DSC00097.JPG
Plik ściągnięto 20557 raz(y) 108,97 KB

DSC00102.JPG
Plik ściągnięto 20557 raz(y) 129,26 KB

DSC00109.JPG
Plik ściągnięto 20557 raz(y) 119,29 KB

DSC00169.jpg
Plik ściągnięto 20557 raz(y) 58,64 KB

DSC00453.jpg
Plik ściągnięto 20557 raz(y) 59,46 KB

DSC00530.jpg
Plik ściągnięto 20557 raz(y) 59,17 KB

_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Sob 20 Sie, 2016 22:13   

Skandal miał miejsce na dworcu PKP w Malborku, gdyż tak reklamowany przez organizatorów dojazd pociągiem okazał się dla setek chętnych dotarcia na lotnisko niemożliwy.
Wybrałem się z rodziną na pociąg o godzinie 12.02. Nie dosyć, że pociąg przyjechał z opóźnieniem i już był pełen pasażerów, to jeszcze składał się tylko z jednego członu.
Setki mieszkańców Malborka po prostu nie miało możliwości wsiąść do niego, mimo kupionych biletów, więc również dotarcia na imprezę na lotnisko.
Wstyd mi za organizatorów Air Show, którzy nie zadbali o odpowiednie zapewnienie transportu kolejowego.

33.jpg
Plik ściągnięto 20531 raz(y) 98,24 KB

11.jpg
Plik ściągnięto 20531 raz(y) 99,51 KB

22.jpg
Plik ściągnięto 20531 raz(y) 99,95 KB

 
 
JacekB 

Pomógł: 4 razy
Wysłany: Sob 20 Sie, 2016 22:42   

W kwestii formalnej: to nie był airshow, lecz po prostu dzień otwarty bazy lotniczej.

Ja zakładałem od początku, że samochodem pojadę tylko wtedy, gdy dam radę wystartować najpóźniej o dziewiątej. Nie chciało mi się wstać tak wcześnie i wyrobiłem się dopiero na dziesiątą, więc niewiele myśląc przy tak fantastycznej pogodzie popedałowałem rowerem. I to była bardzo dobra decyzja.

Oczywiście nie powinno być takich jaj z dojazdem pociągiem, ale szczerze powiedziawszy nie spodziewałem się niczego innego. Doskonale wiadomo, że na trasie do Elbląga w tych godzinach jeżdżą pojedyncze składy EN57. W naszym pięknym kraju było naiwnością oczekiwać, że kolej sama z siebie podstawi potrójne zestawy, a najlepiej ze dwa dodatkowe pociągi w kilkuminutowych odstępach. Ktoś musiałby za to zapłacić. Czyli kto?

Sama impreza ogólnie fajna i dzień miło spędzony.
 
 
pszemot 
taurus


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Nie 21 Sie, 2016 06:33   

Impreza fajna, kto wie czy liczbą gości niedługo nie przebije Magic Malbork czy Oblężenie Malborka. Z dojazdem faktycznie problem - pociągów mało, w średnio godzinnych odstępach i składy najkrótsze. Myślę, że PKP nawet nie wiedziała, że przydało by się dołożenie jeszcze jednego zestawu. Organizator mógłby podstawić np komunikację autobusową, ale to też by nie zdało egzaminu ze względu na korki przed i za Krasnołęką. Chyba problem zostanie na dłużej.
_________________
Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co ma dla nas.
W. S. Reymont
 
 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Nie 21 Sie, 2016 14:53   

JacekB napisał/a:
Ktoś musiałby za to zapłacić. Czyli kto?


Pasażerowie kupując bilety.
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Nie 21 Sie, 2016 18:01   

http://22blot.wp.mil.pl/pl/1_684.html
Cytat:
Nauczeni doświadczeniem z poprzednich edycji naszej imprezy, spodziewamy się korków na drodze dojazdowej do lotniska. Dlatego zachęcamy do skorzystania z PKP - dojazd z Malborka do Królewa Malborskiego koleją zajmuje jedynie 5 min. Rozkład jazdy w dniu 20 sierpnia:

Malbork - Królewo Malb.:
10:12
12:02
14:40
Królewo Malb. - Malbork:
12:05
14:10
15:01
16:06


Po takiej zachęcie sądziłem, że organizator powiadomił PKP i poprosił o zwiększone składy pociągów. Myliłem się. :cry:
A wystarczyło zamówić dodatkowy wahadłowy skład, który jeździłby co kilkanaście minut na trasie Malbork - Królewo.
Wszyscy byliby zadowoleni, chętni w szybki sposób dotarliby na lotnisko, a PKP zarobiłoby na tym.
 
 
JacekB 

Pomógł: 4 razy
Wysłany: Nie 21 Sie, 2016 18:24   

pszemot napisał/a:
Organizator mógłby podstawić np komunikację autobusową, ale to też by nie zdało egzaminu ze względu na korki przed i za Krasnołęką.


Ten problem to chyba dałoby się rozwiązać. Chociażby w taki sposób, że autobusy do określonej godziny - dajmy na to trzynastej - mogłyby jeździć pod prąd, tzn. w tamtą stronę przez Nową Wieś i bomboskład, a z powrotem przez Piaski, zaś od tej godziny do końca imprezy normalnie przez Piaski, gdy już nie ma korków dojazdowych. Trochę upierdliwe, bo jakość wąskiej drogi przez bomboskład taka sobie i musiałoby być elastyczne kierowanie ruchem, ale nie niemożliwe.

Mytoon napisał/a:
Pasażerowie kupując bilety.

Przecież u nas przewoźnicy lokalni i regionalni jednym głosem płaczą, że z samych biletów im się nie opłaca.

Mnie to od zawsze niezmiernie dziwi, ponieważ na przykład u Niemców - aby nie szukać daleko - istnieje mnóstwo regionalnych związków komunikacyjnych, do których wchodzi po kilkudziesięciu przewoźników autobusowych i szynowych (np. Verkehrsverbund Berlin Brandenburg zrzesza obecnie 44 publiczne i prywatne przedsiębiorstwa komunikacyjne z Berlina i okolic) , respektujących jednolite bilety we wspólnej taryfie z mnóstwem ofert okresowych i turystycznych, jakoś dzielących się dochodami i dotacjami. Im wszystkim się opłaca, a naszym się nie opłaca. Ale to jest temat do innej dyskusji.

argus napisał/a:
A wystarczyło zamówić dodatkowy wahadłowy skład, który jeździłby co kilkanaście minut na trasie Malbork - Królewo.

Prawdopodobnie nawet wahadło Malbork-Elbląg zdałoby w tym przypadku egzamin.
Ostatnio zmieniony przez JacekB Nie 21 Sie, 2016 18:46, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Andrzej 123 


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Pon 22 Sie, 2016 18:11   

JacekB napisał/a:
Ktoś musiałby za to zapłacić.

To teraz na pociągi nie ma biletów? Pytam, bo dawno już korzystałem z kolei, może rok temu ostatnio, ale tyle się teraz zmienia tak szybko, że nie nadążam.
JacekB napisał/a:
Czyli kto?

Może ci wszyscy potencjalni podróżni?
Może znalazłby się na kolei jakiś rzutki meanager, który dostrzegłby możliwość zarobienia przez kolej dodatkowej kasy? To znaczy powinien się znaleźć, bo jak widać się nie znalazł.
 
 
MrKłosik 
Mistrz
Inwestycji


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Wto 23 Sie, 2016 12:34   

http://www.rynek-kolejowy...zuty-77861.html

Cytat:
Tłumy zwiedzały bazę lotnictwa. Czy kolej nie zawiodła?

Dzień otwarty lotniska w Królewie przyciągnął tłumy chętnych. Dotarcie na imprezę stanowiło jednak problem – drogi wokół Malborka zakorkowały się, a kolej nie podstawiła dodatkowych pociągów.

Impreza pod nazwą „Dzień otwarty lotniska w Królewie” odbyła się 20 sierpnia na terenie 22 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Królewie Malborskim. Podczas niej można było oglądać m.in. akrobacje lotnicze wykonywane na myśliwcach F-16 i Mig-29. Już to wystarczyło by przyciągnąć na lotnisko tysiące ludzi. I by zakorkowały się wszystkie drogi w okolicy Malborka. Alternatywą dla dojazdów własnym autem może być pociąg, ale wydaje się, że kolej nie wykorzystała swojego potencjału.

Jak opisuje w długim mailu czytelnik "Rynku Kolejowym", w przyszłym roku, jeśli pokazy się odbędą, podróżni raczej nie zdecydują się na ofertę kolei. – Jak to się stało że nie byliście Państwo całkowicie przygotowani do imprezy masowej w Królewie Malborskim, która przyciągnęła tysiące osób – pyta w otwartym mailu do Przewozów Regionalnych pan Oliver (nazwisko do wiadomości redakcji). – Co więcej nawet nie wzmocnili Państwo istniejących bardzo ubogich kursów. Kurs z Malborka 06.56 10.12 12.02 to bardzo żałosna oferta. Taka oferta powoduje wygasanie ruchu regionalnego nie mówiąc już o obsłudze imprezy masowej – dodaje.

PKP Intercity dało radę

Mimo tego, że lotnisko znajduje się bardzo blisko linii kolejowej 204, przy okazji imprezy nie wzmocniono składów i na trasę kierowano po jednej jednostce elektrycznej. To, zdaniem czytelnika, spowodowało iż w pociągach nie zmieściło się kilkuset pasażerów z Malborka oraz Elbląga. Pasażerowie, którzy nie zmieścili się w pociągach, powodowali zagrożenie na torach, bowiem bardzo często decydowali się na przejście 5-kilometrowego odcinka z Malborka do Królewa po torowisku lub obok niego. Podobnie wyglądały popołudniowe i wieczorne powroty z lotniska. Co ciekawe – PKP Intercity, widząc co się dzieje, w trybie pilnym zdobyło pozwolenie na zatrzymanie składów w Królewie, za co zdecydowanie trzeba pochwalić przewoźnika.

– Informacje o planowanej imprezie masowej na lotnisku wojskowym pojawiły się pół roku wcześniej. Rejestracje samochodów były ze Słupska, Torunia, Bydgoszczy, Trójmiasta itd. Proszę więc nie tłumaczyć się tym, iż Państwo w Gdyni nic nie wiedzieli – kończy mail czytelnik.

PR: samorządy nas nie informowały i nie chciały dodatkowych pociągów

O komentarz do sytuacji poprosiliśmy Przewozy Regionalne. Biuro prasowe przewoźnika wyjaśnia, że Przewozy Regionalne uruchamiają pociągi zamówione przez organizatorów kolejowych przewozów pasażerskich. W zależności od zasięgu i relacji przejazdu organizatorami mogą być m.in.: samorządy wojewódzkie, powiaty, związki powiatowe i gminno-powiatowe oraz miasta i gminy.

– Jako największy polski przewoźnik mamy też możliwość uruchomienia pociągów na indywidualne zamówienia w dowolnych relacjach, uwzględniając nasze zasoby i możliwości wykorzystania infrastruktury kolejowej – pisze Michał Stilger z biura rzecznika PR. – W przypadku imprezy Open Air Day 2016 nie otrzymaliśmy żadnego zamówienia organizatorów, którymi – poza 22. Bazą Lotnictwa Taktycznego w Królewie Malborskimi – byli także Starostwo Powiatowe w Malborku oraz prezydent i wójtowie poszczególnych jednostek samorządowych. Zamówienia nie złożyły także inne podmioty zaangażowane w organizację tego wydarzenia. Nie otrzymaliśmy także danych o prognozowanej liczbie uczestników, co z kolei uniemożliwiło nam wdrożenie doraźnych rozwiązań – dodaje.

Przewozy Regionalne wyciągną konsekwencje

Rzecznik przewoźnika dodaje jednak, że, jeśli impreza odbędzie się ponownie w roku przyszłym, operator wyciągnie konsekwencje z tegorocznych doświadczeń.

– Mając na uwadze wygodę mieszkańców regionu podróżujących na Open Air Day, Oddział Pomorski naszej spółki wystąpi do organizatorów z prośbą o to, aby w przyszłości informowali nas z odpowiednim wyprzedzeniem o skali wydarzenia. Pozwoli to wspólnie wypracować optymalny model obsługi transportowej tej imprezy – napisał do redakcji Michał Stilger.

W sobotę 20 sierpnia na linii kolejowej 204 pojawiło się, zgodnie z rozkładem na ten dzień, 12 par pociągów regio.
_________________

"Nie to, co już wiemy, lecz to, co chcemy wiedzieć - świadczy o naszej mądrości." - Władysław Grzeszczyk

"Co ludzi najchętniej nazywają głupotą? Mądrość, której nie rozumieją." - Marie von Ebner-Eschenbach
 
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Czw 25 Sie, 2016 08:19   

Ktoś na tym jednak zarobił... PR sprzedało sporo biletów, pociąg pojechał zapełniony nad stan, część pasażerów nie pojachała wcale bo się nie zmieściła. Kolejka do kasy skutecznie zniechęciła do dochodzenia zwrotu tych kilku złotych.
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Sro 14 Cze, 2017 18:27   

http://malbork.naszemiast...al,t,id,tm.html
Cytat:
Bardzo dobra wiadomość dla fanów lotnictwa. 22 Baza Lotnictwa Taktycznego w Malborku jednak zorganizuje Open Air Day 2017, czyli dzień otwarty na lotnisku wojskowym w Krasnołęce. Impreza odbędzie się 16 września.
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
pszemot 
taurus


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Sro 14 Cze, 2017 20:57   

Oby z dotarciem na lotnisko nie było corocznych problemów ;-)
_________________
Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co ma dla nas.
W. S. Reymont
 
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Pią 16 Cze, 2017 18:03   

pszemot napisał/a:
Oby z dotarciem na lotnisko nie było corocznych problemów ;-)
Najlepsza okazja do odkurzenia roweru, czy butów marszowych :hihi:
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group