Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzień otwartego lotniska
Autor Wiadomość
dix62 
Janek

Wysłany: Pią 07 Wrz, 2012 10:47   

duszy napisał/a:
morfeusz napisał/a:
Nie czepiajcie się Boczniaka, chłopak chce w sobotę z rana na głodniaka po chleb ze szmalcem i ogórasem pojechać, zajadając go w rytmie taktowanym przez koło gospodyń wiejskich, a tu takie wredne maszyny będą mu zakłócały konsumpcję :mrgreen:

Ja tam proponuję aby kolega Boczniak udał się na zacną imprę do Starego Pola koleją, która nie koliduje z zatłoczoną tego dnia trasą 55 Malbork -Elbląg a jeżeli dokona większych zakupów może je przewieźć PKP Cargo. Ja sam najprawdopodobniej udam się na kromkę chleba ze smalcem w niedzielę. :-D Polecam : Kromka chleba ze smalcem i ogórkiem kosztuje 5 złotych a połowa tegoż chleba 6 złotych, więc poprosiłem będąc na wiosennych targach o połowę chleba z którego kazałem odkroić kromkę, którą sprzedawca posmarował mi gratis smalcem i wręczył wraz z ogórasem w ramach reklamy.Czyli kromkę miałem za zeta i zostało mi prawie połowa chleba na kolację i śniadanie dla całej rodziny. Takie rzeczy tylko w Starym Polu. :hihi:

Dobre !

verdi1511 

Wysłany: Sob 08 Wrz, 2012 07:23   

Wie ktoś już tak na pewno o której będą wyloty Migów i co ważniejsze Su?

seiko 

Wysłany: Sob 08 Wrz, 2012 10:55   

Proszę koleżanki i kolegów o jakieś materiał z tej pięknej imprezy ,fotki może jakiś filmik.Obowiązki nie pozwalają mi stawić się na lotnisku.Ale gdy coś się znajdzie na forum zjem to wzrokiem.Pozdrawiam miłośników lotnictwa.

sp2-16004 

Wysłany: Sob 08 Wrz, 2012 14:54   

gdyby nie jako takie loty migów i su byłaby katastrofa... słabo było przeloty ratowały wszystko. rok temu było lepiej. ale zawsze coś i tak miło było spędzić tam czas :)

ADI 

Wysłany: Sob 08 Wrz, 2012 18:49   

seiko napisał/a:
Proszę koleżanki i kolegów o jakieś materiał z tej pięknej imprezy ,fotki może jakiś filmik.Obowiązki nie pozwalają mi stawić się na lotnisku.Ale gdy coś się znajdzie na forum zjem to wzrokiem.Pozdrawiam miłośników lotnictwa.

Proszę bardzo kilka fotek :
http://picasaweb.google.c...enAirDayMalbork

verdi1511 

Wysłany: Sob 08 Wrz, 2012 18:58   

Ja niestety nie naniosłem poprawki na korek drogowy Malborka do lotniska i loty SU, bo te najbardziej mnie interesowały widziałem tylko z samochodu. Widziałem, że piloci ładnie prezentowali zmienną geometrię skrzydeł, to znaczy, jeden miał rozłożone, drugi złożone i na zdjęciu pary widać różnicę. SU startowały z lotniska? I czy F16 dzisiaj odleciał?

argus 

Wysłany: Sob 08 Wrz, 2012 20:18   

Dzisiejszy dzień otwarty na lotnisku to wg mnie wielka porażka organizatorów.
Widzowie najbardziej oczekiwali pokazów w powietrzu, a te zostały zupełnie potraktowane po macoszemu.
Owszem MiGi-29 zobaczyliśmy w powietrzu, ale lot parą i to przeważnie daleko od lotniska nie wzbudziły entuzjazmu a na pewno rozczarowanie.
Su-22 przeleciały nad lotniskiem w dwóch nawrotach i tak samo szybko jak się pojawiły zniknęły za horyzontem.
Obiecany F-16 do Malborka w ogóle nie doleciał, a szkoda.
Poza tym na lotnisku królował kicz i ... stoiska z jedzeniem.
Słowem wielkie rozczarowanie i to do tego stopnia, że na kolejne dni otwarte już nie przyjadę.
Ostatnio zmieniony przez argus Sob 08 Wrz, 2012 20:19, w całości zmieniany 1 raz  

StormChaser 
Administrator
Łowca...

Wysłany: Sob 08 Wrz, 2012 20:38   

Rzygać się chce od tego ciągłego marudzenia...

argus 

Wysłany: Sob 08 Wrz, 2012 20:44   

StormChaser napisał/a:
Rzygać się chce od tego ciągłego marudzenia...

Rzygać się chce na komentarze, które są ripostą na moje prywatne odczucia.

Siostra Irena 
Administrator

Pomogła: 14 razy
Wysłany: Sob 08 Wrz, 2012 20:50   

Dajcie foty, a nie kwasicie 8-)

Odpowiedz do tematu