Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Fontanna
Autor Wiadomość
pio-trek 

Wysłany: Pon 10 Sie, 2009 23:16   Fontanna

jakie są godziny pokazów? miały być 12, 18, 22... ostatnio przyszedłem o 22 i okazało się że pokazu nie było, potem przy okazji byłem o 10:30 i właśnie trwał pokaz, a 3 dni temu przyszedłem przed pokazem o 22 na piwo i się okazało że pokaz zaczął się o 21:30. Czyzby nastąpiła jakaś zmiana? Przydałaby się jakaś tablica obok regulaminu na placu z godzinami pokazów...
Ostatnio zmieniony przez StormChaser Sro 26 Sie, 2009 10:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kinski 
Kinski


Wysłany: Sro 12 Sie, 2009 21:29   

Ostatni pokaz rozpoczyna się o 21:30... ponoć emeryci się uskarżali na zakłócanie ciszy nocnej stąd zmiana godziny.
_________________
"Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec"
 
 
mistyrose 

Wysłany: Wto 25 Sie, 2009 19:57   

Emeryci ? Jej, przecież tam ludzie próbują mieszkać i żyć w spokoju :)Sama mam ochotę zamordować Vangelisa , drzeć z niego pasy, rozjechać go walcem (mieszkam blisko) a do emerytury mi daleko. I jakoś tak nagle wzrosła sprzedaż mieszkań na Kościuszki. Ciekawe, czemu :)
 
 
Linka 
Mistrz
Bride of Francula


Pomogła: 8 razy
Wysłany: Wto 25 Sie, 2009 22:24   

mistyrose napisał/a:
)Sama mam ochotę zamordować Vangelisa , drzeć z niego pasy, rozjechać go walcem (mieszkam blisko)


Blisko Vangelisa? :lol: Sorki, tak mi się skojarzyło ;-) Ale pewnie jest to jakaś upierdliwość, zwłaszcza, że przy letniej pogodzie trudno mieć zamknięte okna. Jednak w sezonie jesienno-zimowym będzie chyba błoga cisza?
_________________
.............................................
 
 
xray1815 
fresh MD


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Pią 28 Sie, 2009 01:31   

Byłem dziś na pokazie o 21:26. Generalnie Vangelis i Gwiezdne Wojny królowały. Jednak rzuciło mi się w oczy coś innego. Pan w żółtej kamizelce tzw. ochroniarz chyba za bardzo wczuł się w rolę. Rozumie jego śmieszny gwizdek i darcie się na ludzi. Jednak szarpanie ludzi i dosłownie wywlekanie ich spod fontanny to już chyba przesada. Najlepsze jest to że ów bodyguard argumentował swoje czyny tym że dzisiejszy pokaz jest dla telewizji, jednak on sam zasłaniał kadr tak bardzo jak tylko się dało. Co dalej. Są 2 możliwości. Albo pan ORMO stanie się kolejną atrakcją turystyczną, albo zbierze się ekipa ludzi z promilami i go okopią dotkliwie.
_________________
XRAY

Jeśli "a" oznacza szczęście, to a=x+y+z; x - to praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.

A. Einstein
 
 
 
mistyrose 

Wysłany: Nie 30 Sie, 2009 20:36   

Linko :) Wiadomo , blisko fontanny mieszkam, napisałam dość niefortunnie (nerwy i pośpiech) . Taak , Malbork po sezonie jest naprawdę uroczym, spokojnym i cichym
prowincjonalnym (bo bez empiku, wrrr) miasteczkiem. Vangelis niczemu nie winien. Gdy człowiek pracuje w domu (tłumaczy, pisze, ilustruje książki or something) - bywa trudno :) Pozdrawiam !
 
 
mistyrose 

Wysłany: Nie 30 Sie, 2009 20:49   

Xray 1815, spróbuj następnym razem nagrać, sfilmować takie rzeczy . To niezgodne z prawem, fontanna jest obiektem komercyjnym ufundowanym z podatków obywateli i musi im służyć. To o czym napisałeś jest bezprawiem (szarpanie ludzi etc) - nieuzasadniona przemoc.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group