Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
impreza motocyklowo-"metalowa"w Nowym Stawie
Autor Wiadomość
markiz70 
easy rider


Wysłany: Sob 22 Sie, 2009 18:38   impreza motocyklowo-"metalowa"w Nowym Stawie

Od wczoraj przy stadionie są koncerty kapel metalowych,ma być KAT.Oprócz tego zjechało się sporo motocykli.Byłem wczoraj-czadowo.Dzisiaj zrobiliśmy paradę motocyklową na trasie Nowy Staw-Malbork-zamek.Pięknota. :peace:
_________________
benzyna we krwi i wiatr we włosach
 
 
GSM-SERWIS 

Wysłany: Nie 23 Sie, 2009 20:38   

KAT & Roman Kostrzewski był piękny koncert jeszcze jestem pod wrażeniem, impreza fajna fajny klimat szkoda że u nas w Malborku nie potrafią czegoś takiego zorganizować.

Podobało mi się też jedno na tej imprezie - porządek jaki tam panował, ogłoszono konkurs że za mały worek śmieci każdy dostanie talon na dwa piwa. Kto chciał wypić za free 2 piwka pozbierał śmieci na terenie imprezy, a że chętnych nie brakowało to było tam przez cały czas czysto :D
 
 
 
Milek
[Usunięty]

Wysłany: Nie 23 Sie, 2009 20:48   

GSM-SERWIS napisał/a:
w Malborku nie potrafią czegoś takiego zorganizować.

Takich zlotów nie organizuje miasto czy inna organizacja. Do tego potrzeba jakiegoś pasjonata zapaleńca z odpowiednimi znajomościami, czy siła przebicia we władzach w celu zorganizowania placu i promocji, reszta sama pójdzie. W Ostródzie jest kilka zlotów rocznie, Markiz pewnie więcej wie na ten temat, wcześniej organizował Król, teraz u Braci.
 
 
detektyw 

Wysłany: Pon 24 Sie, 2009 17:56   

Oj GSM-SERWIS nie chce mi się wierzyć, że jesteś na tyle młody by nie pamiętać organizowanych jeszcze na "Zamczysku" Dni Metalu w ramach MPM-Malborskiego Przeglądu Muzycznego. :peace:
 
 
GSM-SERWIS 

Wysłany: Pon 24 Sie, 2009 19:25   

Pamiętam pamiętam chodziłem tam na koncerty (nie było to tak dawno bo jeszcze jakieś 3 - 4 lata temu) ale to nie było to samo co tam, do zamczyska nigdy nikt nie zaprosił takiej gwiazdy jak KAT tylko grały tam zwykłe młode zespoły które chciały się zaprezentować często grały tam za przysłowiowe "piwko i chleb"
 
 
 
detektyw 

Wysłany: Wto 25 Sie, 2009 16:39   

Z tego co wiem to taka była formuła i założenie MPM-u, a co niektóre zespoły grające na MPM-ie za przysłowiowe"piwko i chleb" dziś możesz usłyszeć w szanujących się rozgłośniach radiowych z "3" włącznie. :-D
Co do KATA fajnie, że zagrali jednak to już nie ten zespół co przed laty.
 
 
GSM-SERWIS 

Wysłany: Wto 25 Sie, 2009 16:56   

detektyw napisał/a:
Co do KATA fajnie, że zagrali jednak to już nie ten zespół co przed laty.


No wiadomo że nie ten co kiedyś, ale lat przybywa i ta energia która kiedys mieli z wiekiem napewno ucieka ale mimo to mi sie bardzo podobalo i jestem jeszcze pod wrazeniem.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group