Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Malbork - ścianka wspinaczkowa
Autor Wiadomość
MrKłosik 
Mistrz
Inwestycji


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Sro 11 Mar, 2009 21:14   

Jest już przetarg na ściankę wspinaczkową ;-)

http://www.bip.malbork.pl...ent=2029&page=1
_________________

"Nie to, co już wiemy, lecz to, co chcemy wiedzieć - świadczy o naszej mądrości." - Władysław Grzeszczyk

"Co ludzi najchętniej nazywają głupotą? Mądrość, której nie rozumieją." - Marie von Ebner-Eschenbach
 
 
 
Hagedorn 
Administrator



Pomógł: 28 razy
Wysłany: Czw 12 Mar, 2009 08:51   

MrKłosik napisał/a:
Jest już przetarg na ściankę wspinaczkową ;-)

http://www.bip.malbork.pl...ent=2029&page=1

no, nareszcie! super! :clap:
_________________

 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Mar, 2009 17:10   

Czy chodzi o namiot?

Cytat:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie sztucznej ścianki wspinaczkowej o powierzchni ok. 90 m2 na terenie hali sportowej przy ul. Mickiewicza 59, należącej do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Malborku
 
 
MrKłosik 
Mistrz
Inwestycji


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Czw 12 Mar, 2009 19:28   

Azaziz napisał/a:
Czy chodzi o namiot?

Na to wychodzi ;-)
Jeszcze kiedyś pisało w prasie, że ścianka ma być w tym namiocie kiedy nie będzie funkcjonowało lodowisko :-)
_________________

"Nie to, co już wiemy, lecz to, co chcemy wiedzieć - świadczy o naszej mądrości." - Władysław Grzeszczyk

"Co ludzi najchętniej nazywają głupotą? Mądrość, której nie rozumieją." - Marie von Ebner-Eschenbach
 
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Mar, 2009 19:38   

No nie wiedziałem... że namiot to hala sportowa, ze ścianką świetny pomysł :clap:
 
 
pszemot 
taurus


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Sob 14 Mar, 2009 17:12   

ścianka będzie poza namiotem, w stronę kanału Juranda....
_________________
Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co ma dla nas.
W. S. Reymont
 
 
 
MrKłosik 
Mistrz
Inwestycji


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Pon 30 Mar, 2009 08:35   

http://malbork.naszemiast...nia/979267.html

Cytat:
Ścianka na lodowisku

Lodowisko miejskie w Malborku lada chwila zostanie rozmrożone. Obok niego powstanie ścianka do wspinaczki.

Wszystko na to wskazuje, że już za kilka miesięcy malborczycy lubiący aktywny wypoczynek będą mogli korzystać z kolejnej atrakcji - ścianki wspinaczkowej. Ośrodek Sportu i Rekreacji ogłosił przetarg na wykonanie jej w hali przy ulicy Mickiewicza, gdzie mieści się obecnie kryte lodowisko miejskie.

- Projektant ścianki określił ją jako amatorsko-sportową - mówi Piotr Sadowski, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Malborku. - Jej wysokość będzie wynosiła od 5,5 do 10,5 metra. Część ścianki będzie na tyle łatwa do pokonania, by mogły na nią wspiąć się dzieci i młodzież. Będzie też część trudniejsza dla bardziej doświadczonych osób.

Ścianka ma mieć szerokość 11 metrów, będzie na niej sześć stanowisk do wspinania. Przy tym sporcie oprócz wspinającego potrzebna jest też druga osoba, która będzie go asekurowała.

- Planujemy przeszkolić wszystkich chętnych nauczycieli wychowania fizycznego z malborskich szkół, którzy będą mogli korzystać z obiektu podczas dodatkowych zajęć pozalekcyjnych - wyjaśnia Piotr Sadowski. - Taki instruktaż będą musiały przejść także pełnoletnie osoby zainteresowane wspinaczką. Po szkoleniu otrzymają legitymację, która uprawnia do przeszkolenia innej osoby. Wzorujemy się na praktykach stosowanych w innych miejscach oferujących wspinaczkę.

Jeśli przetarg zostanie rozstrzygnięty bez przeszkód, wówczas jego zwycięzca będzie miał dwa miesiące na wykonanie ścianki. Jest szansa, że oficjalne otwarcie nastąpi w czerwcu. Ze ścianki będzie można korzystać przez cały rok.

Póki co, w hali przy ul. Mickiewicza mieści się lodowisko, które będzie czynne do końca marca. Zatem to ostatnie dni dla łyżwiarzy. Potem lód zostanie rozmrożony, a cała konstrukcja rozebrana. W miejsce ślizgawki ma się pojawić boisko ze sztuczną nawierzchnią.

- Wkrótce ogłosimy przetarg na dostarczenie i montaż nawierzchni - mówi dyrektor OSiR.
Oblicze zmienią też pobliskie korty tenisowe. Wokół nich mają się pojawić maszty oświetleniowe pozwalające biegać po "mączce" także w godzinach wieczornych. W planach nie ma zadaszenia kortów, bo to mogłoby się okazać nieopłacalne.

Jacek Skrobisz - POLSKA Dziennik Bałtycki
_________________

"Nie to, co już wiemy, lecz to, co chcemy wiedzieć - świadczy o naszej mądrości." - Władysław Grzeszczyk

"Co ludzi najchętniej nazywają głupotą? Mądrość, której nie rozumieją." - Marie von Ebner-Eschenbach
 
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Lip, 2009 19:02   

http://www.malbork.pl/ind...sk=view&id=3379

Cytat:
Od dnia 1 sierpnia oddana zostanie do użytku nowo zbudowana ścianka wspinaczkowa. Ścianka, o powierzchni ok. 100 m2, ma 11 m szerokości, a jej wysokość waha się od 5,5 do 10,5 m. Korzystać z niej będą mogli wszyscy amatorzy wspinaczki, nad którymi czuwać będą wyszkoleni instruktorzy.

Ścianka wspinaczkowa dostępna, w godzinach 9:00 - 21:00. Koszt biletu na 2 godz. - 10 zł.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel.: (055) 247-65-00 oraz już wkrótce na stronie www.osir.malbork.pl


:ok:
 
 
MrKłosik 
Mistrz
Inwestycji


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Wto 28 Lip, 2009 20:55   

Fota ścianki z 82-200 Malbork - Lipiec :-D

ścianka.jpg
Plik ściągnięto 10681 raz(y) 10 KB

_________________

"Nie to, co już wiemy, lecz to, co chcemy wiedzieć - świadczy o naszej mądrości." - Władysław Grzeszczyk

"Co ludzi najchętniej nazywają głupotą? Mądrość, której nie rozumieją." - Marie von Ebner-Eschenbach
 
 
 
Hagedorn 
Administrator



Pomógł: 28 razy
Wysłany: Sro 29 Lip, 2009 08:25   

szkoda, że tak mało przewieszonych partii, ale cieszy, że w ogóle jest!
kto się wybiera? ja wracam z urlopu po 18 sierpnia i na pewno skoczę przetestować co i jak :->
_________________

 
 
macias80 

Wysłany: Wto 11 Sie, 2009 18:44   

Szukam partnera do wspinaczki, znajdzie się ktoś?
 
 
Hagedorn 
Administrator



Pomógł: 28 razy
Wysłany: Nie 16 Sie, 2009 15:36   

macias80 napisał/a:
Szukam partnera do wspinaczki, znajdzie się ktoś?

a ile ważysz? ;-)
_________________

 
 
macias80 

Wysłany: Wto 18 Sie, 2009 21:29   

jakies 75 kg...a wogle to mam pytanie czy moja odpowiedź na priva przeszła bo pomimo tego że ją wysłałem dalej jest u mnie "do wysłania" więc nie wiem o co chodzi
 
 
Larina 


Pomogła: 4 razy
Wysłany: Sro 19 Sie, 2009 17:15   

macias80 napisał/a:
jakies 75 kg...a wogle to mam pytanie czy moja odpowiedź na priva przeszła bo pomimo tego że ją wysłałem dalej jest u mnie "do wysłania" więc nie wiem o co chodzi


wiadomość po prostu "czeka". Gdy adresat będzie online na forum to wiadomość przejdzie do "wysłanych"
_________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały świat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć" Paulo Coelho
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group