Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Poprzedni temat «» Następny temat
Wycieczka rowerowa 19-07-2008
Autor Wiadomość
francula 
Mr Bimler

Wysłany: Sro 09 Lip, 2008 15:50   Wycieczka rowerowa 19-07-2008

Plan wycieczki na 19.07 przedstawia się następująco:
pociągiem o 7:30 do Gdańska (bilet 10 + 4.50 za rower = 14.50 zł), następnie:
Wiślinka - Sobieszewo - Mikoszewo - Żuławki - Drewnica - Szkarpawa - Tujsk - Żelichowo - Cyagnek - Nowy Dwór Gdański - Kmiecin - Myszewo - na skróty do Malborka :-D (bo inaczej to mnie Linka zabije).
Zapraszamy.

trasa.jpg
Plik ściągnięto 6035 raz(y) 100,26 KB

Ostatnio zmieniony przez Sob 12 Lip, 2008 18:07, w całości zmieniany 2 razy  

Myotis23 

Wysłany: Sro 09 Lip, 2008 16:59   

:clap: PETARDZIARSKO! :piwo:

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Lip, 2008 21:23   

spóźniłem się dzisiaj pomyślałem że można by pojechać na Grunwald wspomóc naszych ale nic straconego pojedzie się za rok :mrgreen: :ok: jedziemy

francula 
Mr Bimler

Wysłany: Sro 09 Lip, 2008 21:53   

Tak gwoli ścisłości: http://www.promswibno.pl/ (cennik za przeprawę promową). Ciekawe, dlaczego trzeba płacić? Za prom koło Gniewa nie płaci się ani grosza.
Pogoda na weekend nie zapowiada się zbytnio ciekawie, ale zobaczymy jak to będzie. Żeby prognozy się nie sprawdziły.

StormChaser 
Administrator
Łowca...

Wysłany: Sro 09 Lip, 2008 21:57   

francula napisał/a:
Ciekawe, dlaczego trzeba płacić?
ten jest prywatny zdaje się, a tamten GDDKiA

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Lip, 2008 22:36   

jest to związane z przynależnością drogi (dokładnie nie pamiętam) na krajowych się nie płaci a na gminnych chyba decyduje gmina płynąłem tym promem (starym) latem 2006 niestety nie mogę znaleźć fotek
Ostatnio zmieniony przez konto_usunięte Sro 09 Lip, 2008 22:39, w całości zmieniany 1 raz  

starykot 

Wysłany: Sro 09 Lip, 2008 23:29   

Służę uprzejmie kilkoma ujęciami przeprawy. Żałuję, że nie mogę popedałować z Wami. Jeżeli można zamieszać, to – rzut beretem od Żuławek – Gdańska Głowa. i na marginesie - odcinek Żuławki - Tujsk to jest koszmarne krosowisko. Po zwiedzeniu Cyganka, proponuje wrócić kilka metrów na most, na Tudze i do Nowego Dworu pojechać przez Żelichowo. Bezpieczniej i klimatyczniej. ;-) Po drodze kilka staroci się trafi nawet.

Na końcu Żuławek, ostatnia droga w lewo, znaleźć można podcieniowy dom Kleczewskiego, dalej w drodze do Gdańskiej Głowy, znowu pierwsza w lewo artystowski niegdyś dom podcieniowy w upiorne fiolety malowany. Warto zboczyć. ;-)

nowy 1.jpg
Plik ściągnięto 5965 raz(y) 39,98 KB

nowy 2.jpg
Plik ściągnięto 5965 raz(y) 45,16 KB

stary prom.jpg
Plik ściągnięto 5965 raz(y) 64,21 KB

Ostatnio zmieniony przez starykot Sro 09 Lip, 2008 23:46, w całości zmieniany 3 razy  

francula 
Mr Bimler

Wysłany: Czw 10 Lip, 2008 20:45   

Nie ma więcej chętnych na wycieczkę??? Trzeba zachęcić i przekonać Linkę, żeby pojechała z nami :-D . Przecież wszyscy wiedzą, że nie będzie opadów deszczu i burz, tylko piękne słońce nad Zatoką Gdańską i na Żuławach :hahaha: (jakie piękne zdjęcia pogody można zrobić :roll: )
Ostatnio zmieniony przez francula Czw 10 Lip, 2008 20:47, w całości zmieniany 1 raz  

Bartosz 
Mistrz

Wysłany: Czw 10 Lip, 2008 20:49   

Bym pojechał, ale nie jestem jeszcze przygotowany na taką długą trasę. A druga sprawa nie chcę że byście na mnie czekali.

Linka 
Mistrz
Bride of Francula

Pomogła: 8 razy
Wysłany: Czw 10 Lip, 2008 20:54   

francula napisał/a:
Nie ma więcej chętnych na wycieczkę??? Trzeba zachęcić i przekonać Linkę, żeby pojechała z nami

Jeżeli o mnie chodzi, to szkoda by mi było jechać w tak piękną trasę wiedząc, że podróż będzie zakłócana burzami i opadami. Ale zobaczymy, co powiedza jutrzejsze prognozy. Jadąc, wolałabym mieć pewność, że będzie pięknie i że wyjdą ładne foty :mrgreen:

Odpowiedz do tematu