Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Rozmowy niekoniecznie nieciekawe
Autor Wiadomość
kolekcjoner 
Mistrz


Pomógł: 57 razy
Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 00:07   

Nicki bywają mylące - dla niepoznaki. A że mam nick "kolekcjoner" nie znaczy wcale, że tylko na tym się znam. Wręcz przeciwnie - jestem dopiero na początku drogi poznawania tej frapującej dziedziny życia. Cóż - nauka przez całe życie. A jeśli chodzi o o to, czym się zajmujesz - myślę, że będziemy mieli co nieco do pogadania i wymienienia się poglądami na tematy Tobie bliskie.
_________________
Witam Malborżanki i Malborżan!
Ostatnio zmieniony przez kolekcjoner Sro 13 Lut, 2008 00:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 00:08   

Nie pisz post pod postem co 3 minuty - korzystaj z opcji edytuj
 
 
konserwator
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 00:15   

Azaziz napisał/a:
Nie pisz post pod postem co 3 minuty - korzystaj z opcji edytuj



Tak jest Panie Adminie !
Jezu czuje sie jak w jakiejs sekcie :) haha
Niemozliwi jestescie .
Dobranoc
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 00:18   

konserwator napisał/a:
Jezu czuje sie jak w jakiejs sekcie


Może wystarczy przestrzegać netykiety i kultura mile widziana
 
 
Kuglow 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 00:19   

Wreszcie zaczyna robić się ciekawie w naszych niekoniecznie ciekawych rozmowach :hahaha: :hahaha: :hahaha: :mrgreen:
 
 
 
konserwator
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 00:21   

Azaziz napisał/a:
konserwator napisał/a:
Jezu czuje sie jak w jakiejs sekcie


Może wystarczy przestrzegać netykiety i kultura mile widziana



Postaram sie nauczyc od Was, a o kulturze mozemy porozmawiac. Nie zawsze kultura tu panuje , wybacz, ale taka jest prawda. W kazdym razie ja staram sie byc kulturalny i tego tez oczekuje zawsze od innych. Teraz juz faktycznie dobranoc, bo widze, ze z Wami tak mozna do rana ? :)
 
 
kolekcjoner 
Mistrz


Pomógł: 57 razy
Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 00:23   

konserwator napisał/a:
tak mozna do rana

Noooooo .... i jeszcze dłużej.
_________________
Witam Malborżanki i Malborżan!
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 00:23   

konserwator napisał/a:
Nie zawsze kultura tu panuje , wybacz, ale taka jest prawda.


Ale rozmawiamy w tym wątku w kilka osób i nie rozszerzamy toku myślenia o zachowania gdzieś tam ;-)
 
 
kolekcjoner 
Mistrz


Pomógł: 57 razy
Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 00:29   

konserwator napisał/a:
W kazdym razie ja staram sie byc kulturalny i tego tez oczekuje zawsze od innych

Cenna zasada - tylko pamiętaj - stosuj ją równo do wszystkich, także do siebie. I nie czytaj czego nie napisano - nie wyciągaj pochopnych wniosków. I nie obrażaj uczestników dyskusji. I nie używaj inwektyw. I nie wkładaj w czyjeś usta słów przez niego nie wypowiedzianych. To nie są zasady z tego forum - to są naczelne zasady współżycia społeczności. I jeszcze jedno - najważniejsze - bądź tolerancyjny.
_________________
Witam Malborżanki i Malborżan!
Ostatnio zmieniony przez kolekcjoner Sro 13 Lut, 2008 00:31, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Kuglow 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 00:34   

kolekcjoner napisał/a:
tolerancyjny.
Hmmm...bardzo trudne słowo dla niektórych. :mrgreen:
 
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 00:43   

Qrcze zaczyna się prawdziwa polityka na forum a przecież do wyborów jeszcze szmat czasu. Hmm a może to jednak tylko ... politykierstwo? Czas pokaże.
Witam Konserwatora i mimo wszystko życzę miłych wrażeń i niezapomnianych chwil na forum.

PS. A co będzie jak Konserwator połączy siły z Ankh? A może już połączył :)
Ostatnio zmieniony przez argus Sro 13 Lut, 2008 00:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kuglow 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 00:44   

Ciekawe pytanie.Aż mi się nie chce myśleć co wtedy będzie. :shock:
Ostatnio zmieniony przez Kuglow Sro 13 Lut, 2008 00:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
gordon
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 03:50   

Kuglow napisał/a:
co wtedy będzie
bedzie ciekawa rozmowa :-D

aczkolwiek widze roznice. konserwator, w przeciwienstwie do ankh, nie wysunal ani jednego argumentu ktorym moglby podeprzec wysuniete przez siebie hipotezy, a posty nabija ostro. ankh przynajmniej probowala sie bronic :lol:
 
 
duśka 
Administrator



Pomogła: 3 razy
Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 08:15   

Nie ma to jak spora porcja humoru od samego rana :mrgreen: Czytając ten temat mało boków nie zerwałam. To Ci się konserwatorku udało :hahaha: chyba nie masz mi za złe tego zdrobnienia, no bo ostatnio boję się cokolwiek powiedzieć do nowego użyytkownika, bo może sobie nie życzy, ale Ty nie sprawiasz wrażenia "ludzia" co by sobie w forumowej rzeczywistości Per Pan kazał mówić.
Uff... kamień z serca.

Niezłe GWIAZDORSTWO, Mr Całuśnik number one w temacie Ankh :hahaha: nie pomyślałeś o Szanownej Pani? Ty brzydki egoisto! :mrgreen: Ona teraz może będzie się czułą marginalizowana, w końcu to jej pole do popisu miało być.
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 17:42   

gordon napisał/a:
ankh przynajmniej probowala sie bronic


Pisała inteligentnie i z polotem :-D z pewnym zasobem argumentów, ale nie ma ankh jest konserwator, trudno.... musimy z tym żyć ;-) :-P :peace: :hahaha:
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 18:00   

A jak ankh to jednocześnie konserwator? Zauważyliście, że jednak mają coś wspólnego ze sobą? :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez argus Sro 13 Lut, 2008 18:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gordon
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 18:06   

argus napisał/a:
A jak ankh to jednocześnie konserwator? Zauważyliście, że jednak mają coś wspólnego ze sobą?
admini mogliby to po zgodnosci ip okreslic :mrgreen:

argus napisał/a:
Zauważyliście, że jednak mają coś wspólnego ze sobą?
a co to takiego, jezeli wolno spytac. bo napewno nie potomstwo :-P
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 18:09   

Chociażby to, że kochają naszą malborską władzę niemal platonicznie :)
 
 
duśka 
Administrator



Pomogła: 3 razy
Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 18:17   

Ale Całuśnik sie do tego tak wprost nie przyznał, no ale jest chłopcem... a nasza władza to też panowie, więc go w pełni rozumiem, że sie nie przyznaje :hahaha:
 
 
Irasisko 


Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 18:46   

Heh... bardzo nieciekawa dyskusja o niczym.... A przepraszam, czy Ankh to konserwator a może oni to ja... a może poszli do lasu...a może schowali się w studni...
_________________
"Wiedza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego, nadyma małego" Lew Tołstoj
 
 
rob3rt 


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 19:28   

dobra, a teraz na poważnie, o co chodzi? :mrgreen:

wątek pasuje bardziej do działu OT, w życiu malborka są ciekawsze informacje ;-)
_________________

 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 19:36   

Wątek czyta ten kto chce, nikt nie zmusza (Irasisko, Rob3rt) :-)

Nie ma to jednak znaczenia ;-) Proszę o więcej wyrozumiałości dla nowo przybyłych i nie obrażania wzajemnego, bo polecą warny.
 
 
konserwator
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 21:01   

kilkanascie godzin mnie nie bylo, a tu juz mnie o kochanie wladzy pomawiaja hahaha super! No i ze Ankha to moja siostra i ze jestesmy blizniakami ? wow, zawsze chcialem miec siostre. A tak na powaznie, to

Cytat:
Chociażby to, że kochają naszą malborską władzę niemal platonicznie :)


to lekka przesada , wiec prosze bez takich tekstow ok?
Pisaliscie o tym, ze chcecie porozmawiac o konkretnych rzeczach, moze nie na wszystkim sie znam ( bo Wy kochani posiedliscie wiedze absolutna juz widze po niektorych postach...) , ale mozemy powymieniac pewne poglady. Jednak jak dochodza do Waszego forum osoby , ktore tak jak pewnie i Wy kochaja to miasto , ale w przeciwienstwie do Was widza , ze zaczyna sie dziac juz duzo to wrzucacie teksty o kochaniu wladzy itp.
Po co to ? mozemy nie rozmawiac ... Zreszta Duśka jest juz z gory nastawiona zle ( czytajac Jej opis) wiec moze niepotrzebnie wchodza tu osoby o odmiennych od Was zdaniach, moze chcecie sobie posiedziec we wlasnych gronie ? To dajcie tylko znac a znikne .... :)
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 21:05   

Co do opisu Duśki to właśnie obecnie panujący burmistrz określił ludzi takich jak my sprzeciwiających się burzeniu bezmyślnie wszystkich pamiątek malborskich OSZOŁOMAMI wobec czego opis ten jest tylko cytatem niczym więcej.

Chętnie bym przeczytał jakiś konkretny argument konserwatorze bo to, że nie lubimy władzy naszego miasta już wiemy, odkrywczy w tym stwierdzeniu nie jesteś.
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
duśka 
Administrator



Pomogła: 3 razy
Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 21:05   

Mój opis to mój opis i nic Ci do tego, termin ma swoją historie, która miała swoje podstawy na jednej "debacie" w UM...

Ja mam ogólą bekę z tego tematu, więc jak dla mnie to kontynuuj tę błazenadę z resztą użytkowników, a ja się pośmieję.

Peace :peace:
 
 
konserwator
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 21:16   

Z czego masz "bekę" - jak to nazywasz - Duska? Z burmistrza ? Z jego wygladu ? Z czego ? Z tego co robi czy nie robi ? Nie rozumiem... Kogo burmistrz nazwał oszołomami ? Moze sie czegos dowiem.. Byłas na debacie ? Zabierałaś głos? Mówilas burmistrzowi co Ci sie nie podoba w placu Narutowicza? .... I jestes dosc niegrzeczna .... ja nie nazywam Twoich postow - blazenada.. Popatrz na siebie zanim zaczniesz oceniac innych...
 
 
duśka 
Administrator



Pomogła: 3 razy
Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 21:21   

Głos na debacie? Ha ha haaaaa, a to dobre, sorry ale wyszłam z całą masą rozgoryczonych ludzi, którzy zostali potraktowani przez burmistrza jak PLEBS. Ja wiem co to empatia i nie przebywam wśród ludzi, którzy mnie nie chcą.

A tak w ogóle to się zakochałeś we mnie, czy co? Bo czuje jakieś szczególne przywiązanie do mojej skromnej osoby. Aż się spłoniłam :oops:
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 21:23   

Uczepiłeś się jednej osoby, a ona jakoś nie jest osamotniona w poglądach na tym forum, wciąż czekamy na chociaż jeden solidny argument z twojej strony.
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 21:28   

Cytat:
Mówilas burmistrzowi co Ci sie nie podoba w placu Narutowicza?


Pan Burmistrz nie słuchał. Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta zabrał głos, przykro było patrzeć jak jest zignorowany przez Burmistrza, który sobie pogaduchy urządzał,
Burmistrz również ciekawie się podśmiewywał na wypowiedź ludzi...

Debata to zły przykład na przekonanie kogokolwiek do Burmistrza, co więcej Burmistrz nie będzie brał udziału na spotkaniach z mieszkańcami z okazji akcji "Masz Głos, Masz wybór", podobnie Burmistrz Skonieczny - nie mają ochoty słuchać mieszkańców
 
 
Irasisko 


Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 21:31   

strasznie dużo energii poświęcacie na tą bezprzedmiotową dyskusję... Konserwator chciał Was sprowokować i mu się to udało. Duśka - kobieto, też zdarzyło mi się z Tobą niezgodzić, ale to nie jest powód aby prowadzić dyskusję na tym poziomie... Nie daj mu się tak prowokować!!!
_________________
"Wiedza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego, nadyma małego" Lew Tołstoj
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group