Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
O TARCZY ANTYRAKIETOWEJ W MALBORKU
Autor Wiadomość
ilnik 

Wysłany: Sob 17 Mar, 2007 17:49   O TARCZY ANTYRAKIETOWEJ W MALBORKU

Widzieliście niebieskie plakaty na mieście? Już w poniedziałek o godz. 17.00 w Hotelu Dedal przy ul. De Gaulle'a w Malborku odbędzie sie spotkanie dotyczące budowy tarczy antyrakietowej w Polsce i wysyłania polskich żołnierzy na wojnę do Afganistanu. Spotkanie jest otwarte, po krótkim wstępie prowadzących planowana jest dyskusja. Zapraszamy!
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sob 17 Mar, 2007 18:47   

ooooo.... no nie wiedziałem 8-)
 
 
ilnik 

Wysłany: Sob 17 Mar, 2007 20:29   

Rozumiesz ze bedziesz?
 
 
Agares 


Wysłany: Pią 23 Mar, 2007 12:20   

nie moglem byc niestety w tym czasie ale moje stanowisko w tej sprawie jest jasne: jestem przeciwny!
_________________
 
 
DunkelWald
[Usunięty]

Wysłany: Wto 27 Mar, 2007 10:43   

W Kwidzynie było, lub będzie to samo. Pewnikiem to jakiś rodzaj objazdwego cyrku, albo zbłąkany tabor... ponoć będą sprzedawać patelnie i ostrzyc noże. Chowajcie dzieci!!! ;-)
Ciekawe, jacy to ludzie (pod jakim politycznym, lub apolitycznym sztandarem zrzeszeni) tworzą tą akcję. Moje stanowisko w tej sprawie: hmm, dlaczego nie? (zawsze byłem inny :mrgreen: )
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Wto 27 Mar, 2007 18:22   

DunkelWald napisał/a:
Moje stanowisko w tej sprawie: hmm, dlaczego nie?


Ale jak już szaleć to po co rakiety obronne - wsadźmy sobie rakiety średniego zasięgu wycelowane w Moskwę - wtedy to będzie emocjonująco :mrgreen: :lol:
 
 
DunkelWald
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Mar, 2007 09:36   

Azaziz napisał/a:
DunkelWald napisał/a:
Moje stanowisko w tej sprawie: hmm, dlaczego nie?

Ale jak już szaleć to po co rakiety obronne - wsadźmy sobie rakiety średniego zasięgu wycelowane w Moskwę - wtedy to będzie emocjonująco :mrgreen: :lol:

Dobry pomysł - może ras-Putin się wystraszy i wyda rozkaz budowy specjalnej nitki gazociągu do PL o nieograniczonej przepustowości ;-) , aby ugłaskać Polskę... A niech mu jakaś kremlowska gwiazda na łeb spadnie, hehe
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Mar, 2007 18:48   

DunkelWald napisał/a:
Putin się wystraszy i wyda rozkaz budowy specjalnej nitki gazociągu do PL o nieograniczonej przepustowości


hehehe - albo autostradę Berlin - Moskwa - ot taki tranzycik 8-)
 
 
Steinbrecht 


Wysłany: Czw 29 Mar, 2007 14:06   

Tarcza w Malborku kompletna bzdura. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ludzie potrafią nawymyślaćtakich bzdur że potrzebny jest sztab zarządzania kryzysowego. Tarcza antyrak. ma być [jak będzie] to w miejscach niezamieszkałych. Bo to tam będą miec sekrety. :lol:
A to pacyfistyczne śmieszne zebranie to koniec świata. Kraje się zbroją, a my nie mamy nawet sysytemu obrinnego. Jak w okresie między wojennym........... a w czasie wojny niemcy się śmieli że oni się zbroją a polacy walczyka tańczą.
 
 
 
DunkelWald
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Mar, 2007 22:24   

Cytat:
A to pacyfistyczne śmieszne zebranie to koniec świata.

Popatrzmy na historię - oni zawsze mieli przechlapane, hehehe...
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sob 31 Mar, 2007 11:30   

hehehe jak Rosjanie uruchomią rurociąg przez Bałtyk, to Polska za tarczę, która chroni USA przed nie wiadomo czym :-D może przed UFO dostanie telegram - GAZ STOP, ROPA STOP :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group