Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Koncert Jerzego Połomskiego
Autor Wiadomość
lil 

Wysłany: Czw 09 Sty, 2014 13:24   Koncert Jerzego Połomskiego



W Żuławskim Ośrodku Kultury wystąpi legenda polskiej sceny – Jerzy Połomski. Na koncert zapraszamy 24 stycznia 2014 roku, o godzinie 19:00. Bilety: 20 zł, do kupienia w sekretariacie ŻOK-u od 7 stycznia. Więcej informacji pod numerem 552472230.

Piosenki Jerzego Połomskiego to dla jednych sentymentalna podróż do czasów młodości i prywatek, gdzie „Cała sala śpiewa z nami”, dla innych wycieczka do młodzieńczych szaleństw rodziców.
Jerzy Połomski jest obecny na polskich scenach już od 55 lat, niezmiennie popularny i kochany przez publiczność. Przez te wszystkie lata na estradzie nagrał kilkadziesiąt płyt i wyśpiewał piosenki, które zna cała Polska: „Bo z dziewczynami”, „Daj”, „Cała sala śpiewa z nami”, „Nie zapomnisz nigdy”, „Kiedy znów zakwitną białe bzy”, „Moja miła, moja cicha”, „Błękitna chusteczka”, „Wszystko dla Pań”, „Ta ostatnia niedziela”, „Czy ty wiesz moja mała”, „Woziwoda”, „Komu piosenkę?”, „Kodeks” i wiele innych.
Urodzony w Radomiu w 1933 roku, debiutował jako aktor w Teatrze Buffo. W 1957 r. dokonał pierwszych nagrań radiowych. Szczyt popularności Jerzego Połomskiego przypadł na lata 60. i 70.
Po ponad pół wieku na estradzie Jerzy Połomski wciąż zachwyca elegancją wykonania i urokiem osobistym, dzięki którym budzi wspomnienia i ożywia sentymenty.
Więcej na www.zok-ndg.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group