Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Ale o co ten spór?
Autor Wiadomość
Trygławia 

Wysłany: Wto 19 Lis, 2013 19:10   

groszek napisał/a:
Przykro ze nie mogłam pomóc ale zawsze zapraszam na wątek i fotografie , jest tez na FB grupa i strona Beskid Niski .


A mnie przykro że za zdjęciami nie poszła konkretna wiedza tylko fascynacja Łemkami. Nie tylko nie zawsze mogłaś pomóc, ale w ogóle nie pomogłaś. Sugerowałaś osadnictwo w rejonie Malborka, jednak niczego aby poprzeć swoje wyobrażenia nie przedstawiłaś. Pełno w sieci fotografów którzy robią tysiące zdjęć pod wpływem chwili i nic poza tym.
Jestem rozczarowana. Zdjęcia zamieściłaś na przynajmniej trzech portalach i prócz zachwytu nic z tego nie ma.
Niestety fotek z poszukiwaczy skarbów nie widziałam. Jakaś elita pewnie.
 
 
groszek 
mały kot na wielkiej drodze...


Wysłany: Wto 19 Lis, 2013 21:08   

Trygławia napisał/a:
groszek napisał/a:
Przykro ze nie mogłam pomóc ale zawsze zapraszam na wątek i fotografie , jest tez na FB grupa i strona Beskid Niski .


A mnie przykro że za zdjęciami nie poszła konkretna wiedza tylko fascynacja Łemkami. Nie tylko nie zawsze mogłaś pomóc, ale w ogóle nie pomogłaś. Sugerowałaś osadnictwo w rejonie Malborka, jednak niczego aby poprzeć swoje wyobrażenia nie przedstawiłaś. Pełno w sieci fotografów którzy robią tysiące zdjęć pod wpływem chwili i nic poza tym.
Jestem rozczarowana. Zdjęcia zamieściłaś na przynajmniej trzech portalach i prócz zachwytu nic z tego nie ma.
Niestety fotek z poszukiwaczy skarbów nie widziałam. Jakaś elita pewnie.

Zbędna hmm... złośliwość ? Napastliwość wręcz.
Moim zamiarem było właśnie pokazanie zachwytu i mojej 'fascynacji " w pewnym sensie "promocja" Łemkowszczyzny.
Nie miałam zamiaru nikomu pomóc .Chcesz profesjonalnej pomocy ? zwróć się do Archiwum do Instytutów Historycznych Włączyłaś sie do dyskusji to podzieliłam sie moja znikomą wiedzą , nie jestem historykiem tylko pasjonatem .
Zajmuje sie fotografiką to i zamieszczam fotki w sieci . Nie lubisz , nie podoba sie , nie ma przymusu oglądania.
_________________
mały kot na wielkiej drodze...
kot przyparty do muru staje się Lwem ...
 
 
Trygławia 

Wysłany: Czw 28 Lis, 2013 21:29   

Widzę że się nie rozumiemy. Sugerujesz coś, a potem zasłaniasz się barakiem wiedzy. Jakie to typowe działanie w internecie.
Piszesz też, że jesteś fotografikiem. Chyba jest to samoocena ponad miarę, która może obrazić innych profesjonalistów.
Czytałam twoje wpisy na innych historiach czy na forum dawny Gdańsk. Myślę że jesteś nieuczciwa w tym co przedstawiasz. Opinie innych dyskutantów są jednoznaczne. Kolejna postać która w rzeczywistości jest przeciętna i kłamie na potęgę. Aż się dziwię że tu nikt się na tobie nie poznał.
 
 
groszek 
mały kot na wielkiej drodze...


Wysłany: Czw 28 Lis, 2013 22:00   

Trygławia napisał/a:
Beskid Niski a jakie piękne klimaty. Widzę że interesujesz się kulturą i tradycją Łemków. Zdjęcia na tym turystycznym forum hioh są profesjonalnie wykonane. W niektórych miejscach byłam.

Proszę tu piszesz ze fotografie moje sa profesjonalne a potem zaprzeczasz... ścigasz mnie po necie i grozisz.. jestes jednym z wielu internautow których głównym celem jest gnębienie innych az dziw ze sie nikt na tobie nie poznał.
Pisałaś ze ściągnęłaś nie które z moich fotografii ... czyli co ukradłaś ?
Jestes napastliwa kłótliwa i niemiła .
Aż dziw że cie tolerują tu na Marienburgu .

PS
Czytaj ze zrozumieniem , nie pisze że jestem fotografikiem tylko że zajmuję sie fotografią i nie piszę że jestem historykiem tylko ze interesuję sie historią .
[/b]
_________________
mały kot na wielkiej drodze...
kot przyparty do muru staje się Lwem ...
Ostatnio zmieniony przez groszek Czw 28 Lis, 2013 22:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
groszek 
mały kot na wielkiej drodze...


Wysłany: Czw 28 Lis, 2013 22:14   

Trygławia napisał/a:

Czytałam twoje wpisy na innych historiach czy na forum dawny Gdańsk. Myślę że jesteś nieuczciwa w tym co przedstawiasz. Opinie innych dyskutantów są jednoznaczne. Kolejna postać która w rzeczywistości jest przeciętna i kłamie na potęgę. Aż się dziwię że tu nikt się na tobie nie poznał.

:hahaha:
na IOH ....opinie ? czyje ? Na jakim watku ? Mojego byłego @setha ?
A ty jestes ponadprzeciętna ?
opanuj sie kobieto...czy tam mężczyzno / czym tam jesteś.bycie internetowy
_________________
mały kot na wielkiej drodze...
kot przyparty do muru staje się Lwem ...
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Czw 28 Lis, 2013 22:42   

Punkt 4 Regulaminu Forum.
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group