Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Projekt startegii rozwoju Malborka na lata 2013-2020
Autor Wiadomość
karVVan 
Pierwszy Burmistrz Marienburga


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Pią 03 Sie, 2012 15:40   Projekt startegii rozwoju Malborka na lata 2013-2020

W Urzędzie Miasta zaprezentowano projekt startegii rozwoju Malborka na lata 2013-2020

Cytat:
Budowa i uruchomienie aquaparku, opracowanie i wdrożenie studium komunikacji (upłynnienie ruchu w mieście), zakończenie inwestycji i uruchomienie Szkoły Łacińskiej, budowa i uruchomienie sali widowiskowo-konferencyjnej, rewaloryzacja terenów bulwarowych nad Nogatem, rewitalizacja kwartałów miasta (Orzeszkowej, Reymonta, Główna, 17-Marca, Grunwaldzka), powstanie i uruchomienie środowiskowego domu pomocy społecznej - to flagowe projekty, które znalazły się w projekcie strategii Malborka do roku 2020. Kolejny etap konsultacji nad dokumentem odbył się w czwartek (2 sierpnia) w Urzędzie Miasta Malborka.

Zródło:Naszemiasto.pl

http://malbork.naszemiast...6470d3d7,1,3,60
_________________
-Tam można przyjść,usiąść se,pokontemplować ,trochę pomarzyć i taki spokój z tego bije.
-Nie,nie,cały czas to tylko zamek,zamek i jeszcze raz zamek.No i rzeka Nogat jest,no i nic więcej.(...)
 
 
antysitwa
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Sie, 2012 17:45   

Z szacunku dla ludzi tworzących to forum proponuję :ot:
Lub prościej obiektywni nie związani z władzą i jej nie pragnący - niebiescy, strategia - żółta
:crazy:
to forum ma zbyt wysoki poziom by oceniać takie rzeczy
:ilm: napawdę
 
 
jar 

Wysłany: Pią 03 Sie, 2012 21:46   

Nie, "kolego". Całkowicie nie masz racji. Wbrew podpisowi nie kochasz tego miasta. Dzialasz na jego szkode. Nie na szkodę Rychlowskiego czy innego, na szkode mieszkancow, ktorym
na tym miescie zależy. Wprowadzasz ludzi w błąd, glosisz nieprawdę. Jakie frustracje
i traumy się za tym kryją - nie zamierzam dociekać. Masz na stronach miejskich formularz: proszę, jeśli cokolwiek masz do powiedzenia, skorzystaj i wypowiedz się, skrytykuj, popraw, ale MERYTORYCZNIE. Moze to byc trudne, rozumiem, lecz spróbuj. W każdym czasie i miejscu podejmę dyskusję. Z właściwym poważaniem, ukłony.
_________________
jar
 
 
dix62 
Janek

Pomógł: 1 raz
Wysłany: Pią 03 Sie, 2012 22:14   

jar napisał/a:
Nie, "kolego". Całkowicie nie masz racji. Wbrew podpisowi nie kochasz tego miasta. Dzialasz na jego szkode. Nie na szkodę Rychlowskiego czy innego, na szkode mieszkancow, ktorym
na tym miescie zależy. Wprowadzasz ludzi w błąd, glosisz nieprawdę. Jakie frustracje
i traumy się za tym kryją - nie zamierzam dociekać. Masz na stronach miejskich formularz: proszę, jeśli cokolwiek masz do powiedzenia, skorzystaj i wypowiedz się, skrytykuj, popraw, ale MERYTORYCZNIE. Moze to byc trudne, rozumiem, lecz spróbuj. W każdym czasie i miejscu podejmę dyskusję. Z właściwym poważaniem, ukłony.




:ok: Zgadzam się z Tobą , jestem z poza Malborka , ale temacik wart poruszenia i komentowania GORĄCY



 
 
 
antysitwa
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Sie, 2012 22:58   

jar napisał/a:
Nie, "kolego". Całkowicie nie masz racji. Wbrew podpisowi nie kochasz tego miasta. Dzialasz na jego szkode. Nie na szkodę Rychlowskiego czy innego, na szkode mieszkancow, ktorym
na tym miescie zależy. Wprowadzasz ludzi w błąd, glosisz nieprawdę. Jakie frustracje
i traumy się za tym kryją - nie zamierzam dociekać. Masz na stronach miejskich formularz: proszę, jeśli cokolwiek masz do powiedzenia, skorzystaj i wypowiedz się, skrytykuj, popraw, ale MERYTORYCZNIE. Moze to byc trudne, rozumiem, lecz spróbuj. W każdym czasie i miejscu podejmę dyskusję. Z właściwym poważaniem, ukłony.


Szanowny Panie Jar. Jeśli mnie Pan przeprosi za te bezpodstawne inwektywy to chętnie porozmawiam.
 
 
antysitwa
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Sie, 2012 23:22   

dix62 napisał/a:
jar napisał/a:
Nie, "kolego". Całkowicie nie masz racji. Wbrew podpisowi nie kochasz tego miasta. Dzialasz na jego szkode. Nie na szkodę Rychlowskiego czy innego, na szkode mieszkancow, ktorym
na tym miescie zależy. Wprowadzasz ludzi w błąd, glosisz nieprawdę. Jakie frustracje
i traumy się za tym kryją - nie zamierzam dociekać. Masz na stronach miejskich formularz: proszę, jeśli cokolwiek masz do powiedzenia, skorzystaj i wypowiedz się, skrytykuj, popraw, ale MERYTORYCZNIE. Moze to byc trudne, rozumiem, lecz spróbuj. W każdym czasie i miejscu podejmę dyskusję. Z właściwym poważaniem, ukłony.


Obrazek

:ok: Zgadzam się z Tobą , jestem z poza Malborka , ale temacik wart poruszenia i komentowania GORĄCY



Obrazek


Temacik warty poruszenia ale nie na tym forum.
Przeczytałem je prawie całe i jestem pełen szacunku do ludzi je tworzących. Główna grupa to ludzie zafascynowani historią. Jest też kilka osób z grupy Mistrz którzy bardzo rzeczowo komentują aktualne wydarzenia ale nie życzą sobie uprawiania polityki na tym forum. Ja po analizie zapisów tego forum w porównaniu do innych dostępnych w naszym mieście przyznaję im rację. Nie działam przeciwko nikomu personalnie. Na tym forum odnalazłem teraz wiele wątków które mnie zainteresowały, przeczytałem komentarze i żałuję że znalazłem się tutaj tak późno. Mam wielki szacunek do wielu osób które napisały wcześniej wiele merytorycznych i ciekawych komentarzy, wymagających profesjonalnej wiedzy oraz odwagi.

Komentowanie strategii to subiektywna ocena bieżącej polityki władz. Co niektórzy jak to jest gdzie indziej zaczną wykorzystywać do promowania siebie. Wydaje mi się że to jest tu niemile widziane. Jeśli się mylę i osoby które zacząłem tu cenić tak napiszą to mogę tą strategię jak i kilkanaście innych propagandowych "dokumentów" skomentować.
Do Ciebie osobiście: jak masz uwagę do mnie to napisz pod moim postem a nie zakładasz nowy temat "post pod postem". Odpowiadam na twoje "zarzuty": edycja postu jest możliwa tylko 30 minut po jego napisaniu. Później niestety trzeba napisać drugi.
Pozdrawiam :piwo:
Ostatnio zmieniony przez antysitwa Pią 03 Sie, 2012 23:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agrest123 
Dojrzały/niedojrzały owoc


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012 21:38   Most i obwodnica

Dzisiaj przypadkiem byłem w okolicach Kwidzyna. Tutaj kilka fotek z budowy mostu w Kwidzynie .

Nam najpierw jest potrzebny dobry dojazd a potem dopiero wizje o AQUA. Przecież kwidzyniacy i reszta regionu o Malbork nie "zachaczy" mając lepszą komunikację z trójmiastem. Władcy tego nie wiedzą?
Stawianie pomnika w postaci AQUA będzie i tak do niczego jak wszyscy ugrzęzną na "zajefajnym" mostku na Nogacie.
_________________
Malbork - kocham to miasto!!!
Ale czy ludzi niekompetentnych, robiących z niego własny folwark i prowincję?
Ostatnio zmieniony przez agrest123 Wto 14 Sie, 2012 21:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group