Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Poprzedni temat «» Następny temat
Cegiełka na Mater Dei
Autor Wiadomość
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Nie 09 Lis, 2008 21:45   

Aida napisał/a:
gdyż opowiada o tym przewodnik

Mówi? Kto mówi?

Aida 
Homeisterynn

Pomogła: 7 razy
Wysłany: Nie 09 Lis, 2008 21:48   

Azaziz napisał/a:

Mówi? Kto mówi?
Imiennie nie znam. Mogę zapytać... Kogoś tam poproszono i specjalnie opowiada turytom na temat.

Kuglow 

Wysłany: Nie 09 Lis, 2008 23:44   

Azaziz napisał/a:
Mówi? Kto mówi?
Ja mówię.Ups...a miałem tego nie mówić,że mówię :hahaha: :hihi: :mrgreen: Poważnie mówiąc ,to na trasie wycieczki jest kilka miejsc w których przewodnik może nawiązać do postaci Marii stojącej w niszy,więc uważam,że turysta już w trakcie wycieczki doskonale jest zaznajomiony z tematem.
Ostatnio zmieniony przez Kuglow Nie 09 Lis, 2008 23:49, w całości zmieniany 1 raz  

rob3rt 

Wysłany: Pon 10 Lis, 2008 00:23   

a wg mnie powinno byc napisane czarno na bialym na co jest zbiorka, informacje dla mas tez powinny być widoczne bo to przedewszystkim chodzi o pieniadze a o nie tu glownie chodzi

argus 

Wysłany: Pon 10 Lis, 2008 11:34   

Azaziz napisał/a:
Aida napisał/a:
gdyż opowiada o tym przewodnik

Mówi? Kto mówi?

Gdy na zamku sprzedawane są cegiełki na specjalnym stoisku (kuchnia przy Wlk Refektarzu czy też w samym refektarzu?), każdy z przewodników nawiązuje do idei i celu fundacji Mater Dei.
Ale faktycznie plakat ma dużą lukę informacyjną i turysta-laik samodzielnie nie odczyta z niego o co chodzi i na jaki cel pójdą jego pieniądze.

Aida 
Homeisterynn

Pomogła: 7 razy
Wysłany: Pon 10 Lis, 2008 12:13   

argus napisał/a:
Ale faktycznie plakat ma dużą lukę informacyjną i turysta-laik samodzielnie nie odczyta z niego o co chodzi i na jaki cel pójdą jego pieniądze.
Dobrze, już dobrze. Myślę, że jakoś to uwzględnią następnym razem. :) Póki co ważne, że to działa. :)

karVVan 
Pierwszy Burmistrz Marienburga

Wysłany: Czw 03 Maj, 2012 14:30   

http://malbork.naszemiast...e38134dc,1,3,60

Cytat:
Rozpoczęła się kolejna sprzedaż cegiełek, z której dochód trafi na odbudowę posągu Matki Boskiej

Rozpoczęła się kolejna sprzedaż cegiełek na rzecz odbudowy ok. 8-metrowej figury Matki Boskiej w niszy zamkowego kościoła. Akcję prowadzi Fundacja Mater Dei.

źródło:
naszemiasto.pl(JS)

argus 

Wysłany: Czw 03 Maj, 2012 16:37   

Co ze smutkiem mogę zauważyć, to coraz mniejsze zainteresowanie turystów tą akcją :-(
Ostatnio zmieniony przez argus Czw 03 Maj, 2012 16:39, w całości zmieniany 1 raz  

kowal88 

Wysłany: Pią 04 Maj, 2012 06:53   

argus napisał/a:
Co ze smutkiem mogę zauważyć, to coraz mniejsze zainteresowanie turystów tą akcją :-(

ludzie płacą kilkadziesiąt złotych za bilet i z dlaczego mają jeszcze się dokładać do innych rzeczy. Pewnie takie jest myślenie turystów i maja trochę racji ;-)

Odpowiedz do tematu