Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Radio z Malborka
Autor Wiadomość
jarek.mk 


Wysłany: Wto 26 Lip, 2011 21:00   

Bardzo fajne radio, fajna muza, fajne prowadzenie...lecą i nowości i starsze znane kawałki...Również jestem pod wrażeniem zasięgu, swobodnie łapie w E-gu. Ale jak się komuś nie podoba, to zawsze jest jakaś alternatywa...Radio Maryja na przykład :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez jarek.mk Wto 26 Lip, 2011 21:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Grażyna 
GML

Pomogła: 8 razy
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011 21:38   

jarek.mk napisał/a:
na przykład

Na przykład :?: :shock:
 
 
jarek.mk 


Wysłany: Sro 27 Lip, 2011 11:37   

Radio Maryja - na przykład.
 
 
margan1983 
...


Wysłany: Sro 27 Lip, 2011 12:45   

jarek.mk napisał/a:
Radio Maryja - na przykład.


jak będę chciał się zniszczyć psychicznie to skorzystam z przykładu :hahaha:

PS szkoda że strona w budowie cały czas ale jakaś nuta tam już leci :)
właśnie słuchałem wiadomości i:
wszystko fajnie, podoba mi się słuchać wiadomości z Malborka tylko Panowie! trochę luzu w czytaniu, tak recytowane to było


Ogólnie powoli się rozkręcają i coraz lepiej chyba się robi :)
_________________
Kiedyś było jak by fajniej.
Ostatnio zmieniony przez margan1983 Sro 27 Lip, 2011 13:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
superfan 


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Sro 27 Lip, 2011 16:57   

Ładna mi ta strona radia malborskiego, która jest stroną telewizji malborskiej ;-)

Clipboard01.jpg
Plik ściągnięto 11280 raz(y) 81,96 KB

_________________
airfoto.pl
lotnictwo.net.pl
 
 
 
rutek_m 
Malborżanin vel Malborczyk

Pomógł: 1 raz
Wysłany: Sro 27 Lip, 2011 17:35   

bo adres strony to radiomalbork.fm :)
 
 
xray1815 
fresh MD


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Sro 27 Lip, 2011 20:09   

rutek_m napisał/a:
bo adres strony to radiomalbork.fm :)


Jakże się ucieszyłem że posłucham w wersji internetowej. Niestety na stronie radia można sobie odtworzyć materiał archiwalny a nie ma na żywo.... :cry:
_________________
XRAY

Jeśli "a" oznacza szczęście, to a=x+y+z; x - to praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.

A. Einstein
 
 
 
grizli 


Wysłany: Sro 27 Lip, 2011 23:01   

Pracuję w Pruszczu, nawet w samochodzie jest zasięg do samego Pruszcza. Słabo ale jest, w Tczewie jest ok a same radio, bardzo mi leży. Graja naprawdę fajną muzę, nie ma nudy w stylu RMF czy Zetki-ciągle w kółko to samo.
 
 
Grażyna 
GML

Pomogła: 8 razy
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011 07:16   

margan1983 napisał/a:
jak będę chciał się zniszczyć psychicznie to skorzystam z przykładu

To miałam na myśli w poprzednim poście :hahaha:

Faktycznie, sympatyczna i różnorodna muzyka w tym Radio Malbork. Najważniejsze, że nie puszczają w kółko"hitów", w których głównym motywem muzycznym jest efekt tzw. "zaciętej płyty". Nie wiem dlaczego, ale jak słyszę taką "tfurczość", to mam ochotę kogoś zamordować ;-)
Ostatnio zmieniony przez Grażyna Czw 28 Lip, 2011 07:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
arkadikuss 

Wysłany: Czw 28 Lip, 2011 07:30   

margan1983 napisał/a:
jarek.mk napisał/a:
Radio Maryja - na przykład.


jak będę chciał się zniszczyć psychicznie to skorzystam z przykładu :hahaha:

PS szkoda że strona w budowie cały czas ale jakaś nuta tam już leci :)
właśnie słuchałem wiadomości i:
wszystko fajnie, podoba mi się słuchać wiadomości z Malborka tylko Panowie! trochę luzu w czytaniu, tak recytowane to było


Ogólnie powoli się rozkręcają i coraz lepiej chyba się robi :)


Mi się też tak wydaje - a myślę, że z wiadomościami też będzie lepiej. Prowadzenie radia z "prawdziwego zdarzenia" to nie to samo co prowadzić radyjko internetowe imho ;). Tak więc chłopaki (i dziewczyna :) ) mają jeszcze lekki stres, ale się pewno już oswajają :)

A muzyka od ostatniego tygodnia jest lepsiejsza, niż wcześniej. =]

I tak jak padło wcześniej: strona radia to

www.radiomalbork.fm
można się z nimi też kontaktować i pisać "na żywo" na stronie www.facebook.com/radiomalbork
lub pisać na maila info@radiomalbork.fm =]
Ostatnio zmieniony przez arkadikuss Czw 28 Lip, 2011 07:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
margan1983 
...


Wysłany: Czw 28 Lip, 2011 09:13   

xray1815 napisał/a:
rutek_m napisał/a:
bo adres strony to radiomalbork.fm :)


Jakże się ucieszyłem że posłucham w wersji internetowej. Niestety na stronie radia można sobie odtworzyć materiał archiwalny a nie ma na żywo.... :cry:

pytałem się ich na facebooku i mam info że nadawane jest w internecie z maks 1-2 minut opóźnienia
_________________
Kiedyś było jak by fajniej.
 
 
 
xray1815 
fresh MD


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011 11:55   

Teraz tak. Jednak wczoraj po po zastopowaniu radia w wersji internetowej i ponownym play leciało od początku. I nawet można było przewijać :P
_________________
XRAY

Jeśli "a" oznacza szczęście, to a=x+y+z; x - to praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.

A. Einstein
 
 
 
agrest123 
Dojrzały/niedojrzały owoc


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011 12:20   A tak sobie...

A tak sobie włączyłem na internecie to radyjko. Musze pochwalić. Muzyka nawet fajna. Różnorodna. NO i nie ma HITÓW rmfki i zetki.... To duży plus. Taka muzyka do sluchania. Jedną zapowiedź prowadzącego słyszałem. Troszkę albo nawet bardziej sztywno. No ale Marek Niedźwiedzki to nie jest :peace: :hahaha: Ogólnie bardzo dobrze. Tylko lektor jak czyta z kartki to nie tak sztywno.
_________________
Malbork - kocham to miasto!!!
Ale czy ludzi niekompetentnych, robiących z niego własny folwark i prowincję?
 
 
xray1815 
fresh MD


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011 16:58   

A tam. Myślę że nawet Niedźwiedzki na początku był sztywny. Wyrobią się. Agrest słusznie zauważyłeś że dużym plusem jest repertuar rozbieżny z dużymi komercyjnymi stacjami. Miejmy nadzieję że tak zostanie bo w naszym kraju (a w mieście tym bardziej) nawet najlepsze przedsięwzięcie potrafi spalić komercja.
_________________
XRAY

Jeśli "a" oznacza szczęście, to a=x+y+z; x - to praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.

A. Einstein
 
 
 
agrest123 
Dojrzały/niedojrzały owoc


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011 21:19   Duży plus

xray1815 napisał/a:
A tam. Myślę że nawet Niedźwiedzki na początku był sztywny. Wyrobią się. Agrest słusznie zauważyłeś że dużym plusem jest repertuar rozbieżny z dużymi komercyjnymi stacjami. Miejmy nadzieję że tak zostanie bo w naszym kraju (a w mieście tym bardziej) nawet najlepsze przedsięwzięcie potrafi spalić komercja.

No mam nadzieje że nie zmienią repertuaru, choć pewnie jak znajdzie sie jakiś sponsor i będzie wymagał puszczania gniotowych hitów z zetki i eremefki to pewnie ugną się . Bo komercja ich zje... Jak na razie fajne radyjko.
Naprawde różnorodna muza. Bardzo fajna.
_________________
Malbork - kocham to miasto!!!
Ale czy ludzi niekompetentnych, robiących z niego własny folwark i prowincję?
 
 
camel 
mieszkaniec

Pomógł: 7 razy
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011 22:21   

Jeśli chodzi o zasięg - Na trasie od Malborka do Gdańska Suchanino ( "jedynką", potem obwodnicą i przy Auchanie zjazd - odbiór w samochodzie bez zakłóceń.
_________________
Pozdrawiam - camel
Ostatnio zmieniony przez camel Czw 28 Lip, 2011 22:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
seiko 


Wysłany: Sob 13 Sie, 2011 11:07   

Witam! W Starogardzie gd. słychać dobrze ,w aucie poruszającym się po mieście trochę zanika.Co do muzyki to tak trzymać.
_________________
SEIKO
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Sob 13 Sie, 2011 15:07   

Trochę odnoszę wrażenie, że radio gra pod małolatów, czyli muzykę mało ambitną, bez wyrazu, takie łup łup łup. Może warto brać wzorce od najlepszych czyli np. z radiowej Trójki.
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Sob 13 Sie, 2011 15:46   

Słuchając w drodze do i z pracy, okolice godziny 5-6, 17-18 nie zauważam żadnego łup, łup...
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
Grażyna 
GML

Pomogła: 8 razy
Wysłany: Sob 13 Sie, 2011 19:46   

StormChaser napisał/a:
nie zauważam żadnego łup, łup...

Zaparłam się... i słucham z przyjemnością nadawanych utworów. Renomowane stacje przez łup, łup mi już doszczętnie obrzydły.
Acha, i jeszcze ważne dla mnie - po "polskemu" często śpiewają i dlatego rozumiem, co artysta miał na myśli. A nie łup, łup i ....Bóg wi co.
Lubię to radio :ok:
 
 
agrest123 
Dojrzały/niedojrzały owoc


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Sob 13 Sie, 2011 21:25   ????

argus napisał/a:
Trochę odnoszę wrażenie, że radio gra pod małolatów, czyli muzykę mało ambitną, bez wyrazu, takie łup łup łup. Może warto brać wzorce od najlepszych czyli np. z radiowej Trójki.


Eeee no... przesadzasz... Muza fajna i nie ... łup łup... Ja to ogólnie nastawiony jestem negatywnie i smerf maruda.. .:) ale to radio pod względem repertuaru jesto OK :kciuki: Nie pitolą tak jak w Zetce i eremefce... takie inne... i powiem to na plus ( nie mylic z radiem plus). Ba .. nawet w aucie z wykręconą anteną mi gra :peace: Szacu kto te muze wybiera. Pozytywnie. Rożnorodna. I nie ma ... umpa umpa.... to sie chwali...
_________________
Malbork - kocham to miasto!!!
Ale czy ludzi niekompetentnych, robiących z niego własny folwark i prowincję?
 
 
stanisławn 

Pomógł: 3 razy
Wysłany: Nie 14 Sie, 2011 08:23   

agrest123 napisał/a:
Nie pitolą tak jak w
sezon na pitolenie przed nami wtedy zobaczymy co to za radio
 
 
seiko 


Wysłany: Nie 14 Sie, 2011 13:10   

stanisławn napisał/a:
agrest123 napisał/a:
Nie pitolą tak jak w
sezon na pitolenie przed nami wtedy zobaczymy co to za radio
Ni w ząb nie rozumie tego zdania!
_________________
SEIKO
 
 
agrest123 
Dojrzały/niedojrzały owoc


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Nie 14 Sie, 2011 16:14   Wybory

seiko napisał/a:
stanisławn napisał/a:
agrest123 napisał/a:
Nie pitolą tak jak w
sezon na pitolenie przed nami wtedy zobaczymy co to za radio
Ni w ząb nie rozumie tego zdania!


Niedlugo okaże się jaką funkcję pełni to radio :) Może się okazać że jakieś udziały ukryte w nim ma lokalny "Łukaszenko" :hahaha:
_________________
Malbork - kocham to miasto!!!
Ale czy ludzi niekompetentnych, robiących z niego własny folwark i prowincję?
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Nie 14 Sie, 2011 16:58   

seiko napisał/a:
stanisławn napisał/a:
agrest123 napisał/a:
Nie pitolą tak jak w
sezon na pitolenie przed nami wtedy zobaczymy co to za radio
Ni w ząb nie rozumie tego zdania!
No wybory idą chłopie :!:
 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Nie 28 Sie, 2011 18:51   

Wczoraj słuchałem w drodze do Gdańska. Zasięg zniknął we Wrzeszczu czyli całkiem spory jest. ;-)
Dzisiaj radio z Malborka odbierałem okolicach Balewa. :ok:
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
morfeusz 

Wysłany: Pią 02 Wrz, 2011 09:05   

Jakie intencje przyświecały powstaniu radia, dowiemy się wkrótce... póki co muszę przyznać że jest to jedna z niewielu inicjatyw władz, która się udała. Muzyka niczego sobie, nie jest to ciągle ta sama sieczka co w innych radiach, trochę informacji lokalnych... dlatego chętnie słucham nasze radio w samochodzie.
 
 
markis 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Pią 02 Wrz, 2011 09:37   

morfeusz napisał/a:
Jakie intencje przyświecały powstaniu radia, dowiemy się wkrótce... póki co muszę przyznać że jest to jedna z niewielu inicjatyw władz, która się udała. Muzyka niczego sobie, nie jest to ciągle ta sama sieczka co w innych radiach, trochę informacji lokalnych... dlatego chętnie słucham nasze radio w samochodzie.


Chyba pierwsza na ty forum , pozytywna opinia o władzach. :-)
_________________
"Dopiero, gdy się człowiek ruszy z własnej norki, docenia cuda, które czają się nawet w bliskiej okolicy." ( Linka)
 
 
Mike 

Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 07:31   

Ktoś wie co się stało z Radiem Malbork ? Czyżby atak terrorystyczny w 10-tą rocznicę WTC? ;)
Nie ma w eterze, nie ma w internecie, na stronach www nie ma żadnego info. Jednym słowem takie znikające radio, było i nie ma...
 
 
jarek.mk 


Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 07:55   

Jakbyś nie słyszał co się działo w nocy, to informuję, że przeszła burza...poczytaj w necie ile wyrządziła szkód w naszym regionie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group