Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomnik Schulza
Autor Wiadomość
stanisławn 

Wysłany: Wto 05 Lip, 2011 22:59   

Bartosz napisał/a:
Z tego co mi wiadomo Jacek nie chciał się wypowiadać
to że nie chciał się wypowiadać nie znaczy, że należy Go pomijać. W całej sprawie faktem jest, że pokazał nam pomnik, wtedy to była jeszcze tajemnica byliśmy chyba w czwórce wtajemniczonych. Później oczywiście rozdmuchał sprawę na forum, chce czy nie chce nie musi ale trzeba przyznać, że postawienie pomnika to jego zasługa. Reszta wystawia tylko pierś do orderu, który im się nie należy.

kolekcjoner 
Mistrz

Wysłany: Wto 05 Lip, 2011 23:28   

Tak Staszku, taka jest prawda. Ale PRAWDZIE najtrudniej się obronić.

malborczyk 

Wysłany: Sro 06 Lip, 2011 12:24   

stanisławn napisał/a:
Bartosz napisał/a:
Z tego co mi wiadomo Jacek nie chciał się wypowiadać
to że nie chciał się wypowiadać nie znaczy, że należy Go pomijać. W całej sprawie faktem jest, że pokazał nam pomnik, wtedy to była jeszcze tajemnica byliśmy chyba w czwórce wtajemniczonych. Później oczywiście rozdmuchał sprawę na forum, chce czy nie chce nie musi ale trzeba przyznać, że postawienie pomnika to jego zasługa. Reszta wystawia tylko pierś do orderu, który im się nie należy.

Zgadzam się z Twoją wypowiedzią. Żałuje, że Jacka nie było, chciałem o nim powiedzieć. Nie otrzymałem zgody. Jeżeli już mówisz o reszcie tj. pewnie tez o mnie, to po zaszczyty nie idę, chwała za to co zrobili i tyle

stanisławn 

Wysłany: Sro 06 Lip, 2011 16:42   

malborczyk napisał/a:
Jeżeli już mówisz o reszcie
Byłeś tym, który znalazł i przekazał dalej tak, że "reszta" nie wszystkich dotyczy ;-) Chwała że pomnik stoi tam gdzie jego miejsce miejmy nadzieję że nie ostatni. W parku stoją jeszcze dwa postumenty...
Cytat:
Ale PRAWDZIE najtrudniej się obronić
trzeba ją najpierw głosić a w razie czego bronić ;-)
Ostatnio zmieniony przez stanisławn Sro 06 Lip, 2011 16:44, w całości zmieniany 2 razy  

jacek.km 

Wysłany: Sro 06 Lip, 2011 22:16   

Widzę, że toczy się dyskusja o mnie ;-)

W kwestii formalnej i przedstawionych opinii powyżej. To się zgadza, kontaktował się ze mną Waldek, naświetliłem mu mniej więcej początki całej sprawy z postumentem. Nie chciałem występować w tej "projekcji" ze względu na fakt, iż mój udział jest znikomy w tym odkryciu (odnalazł postument Tomek) oraz pilotowaniu sprawy (dokonał tego kto inny). Natomiast nie wyrażałem zdania by o mnie nie mówić :-P Ale to oczywiście bez znaczenia i tylko w kwestii wyjaśnienia.

:peace: Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu