Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Skoki spadochronowe
Autor Wiadomość
figrindan 


Wysłany: Sro 19 Sty, 2011 19:48   Skoki spadochronowe

Aeroklub Elbląski zaprasza na skoki spadochronowe !

Organizujemy skoki spadochronowe z instruktorem w tandemie. Bez badań i kursu. Skok wykonywany jest z wysokości 3000 metrów na lotnisku w Elblągu. Doskonale widać z tej wysokości blisko położony Malbork.

Ponadto dla osób zdecydowanych na jeszcze większą porcje adrenaliny mamy ofertę kursu spadochronowego, który przygotowuje do samodzielnych skoków. Skoki te wykonasz w ramach kursu także na lotnisku w Elblągu.

Sezon zaczynamy w kwietniu ale już teraz warto zainteresować się naszymi propozycjami.

W ubiegłym sezonie 2010 skoczkowie naszej sekcji brali udział w skoku demonstracyjnym na lotnisku w Królewie Malborksim.

Zapraszam na strony www.aeroklubelblaski.pl www.skydive.mazury.pl oraz www.ssae.pl

pozdrawiam

Stanislaw Blezien
Ostatnio zmieniony przez StormChaser Czw 07 Kwi, 2011 10:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pszemot 
taurus


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Czw 20 Sty, 2011 12:22   

Czy dla forumowiczów są jakieś zniżki, rabaty?? Ja chętnie bym skorzystał ..
_________________
Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co ma dla nas.
W. S. Reymont
 
 
 
figrindan 


Wysłany: Czw 20 Sty, 2011 20:50   

Forumowicze mogą łatwo wypracować sobie zniżkę umawiając się w grupy min 3 osobowe :-)
Jesli skoki te beda z filmowaniem bedzie wtedy znizka.

Zniżki dla grup dotycza także szkoleń spadochronowych.

Jeśli są jakieś inne sugestie i pomysły zapraszam na priv.

Stasiek
 
 
Kristoph 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Czw 20 Sty, 2011 21:05   

Ja też bym chciał raz skoczyć.
_________________

 
 
 
Linka 
Mistrz
Bride of Francula


Pomogła: 8 razy
Wysłany: Czw 20 Sty, 2011 21:23   

Skoczyć RAZ - każdy może. Nie każdy jednak skoczy drugi raz :hihi:
A tak serio - ciekawa propozycja. Ale dla osób pozbawionych lęku wysokości :-)
_________________
.............................................
 
 
Kristoph 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Czw 20 Sty, 2011 21:56   

No tak:
Ale myślę, że wrażenia do końca życia.
_________________

 
 
 
markis 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Czw 20 Sty, 2011 22:06   

Linka napisał/a:
(...) A tak serio - ciekawa propozycja. Ale dla osób pozbawionych lęku wysokości :-)

Miałem w życiu to szczęście, że nie musiałem korzystać ze spadochronu ;-)
Też polecam Wszystkim. Nie spróbujesz - nie będziesz wiedział. To przecież bezpieczny tandem. Lęk wysokości w tym przypadku nie ma znaczenia, a duża dawka adrenaliny gwarantowana. Naprawdę ! Szukajcie sponsorów :mrgreen:
pozdrawiam Markis
_________________
"Dopiero, gdy się człowiek ruszy z własnej norki, docenia cuda, które czają się nawet w bliskiej okolicy." ( Linka)
 
 
pszemot 
taurus


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Pią 21 Sty, 2011 13:35   

to ja jestem chętny - i jeszcze szwagier... jak by ktoś chciał to na wiosnę - lato możemy sie zgadać (pisać na PW)
_________________
Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co ma dla nas.
W. S. Reymont
 
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Pią 21 Sty, 2011 20:41   

Hmm, trochę drogo :-(
 
 
Linka 
Mistrz
Bride of Francula


Pomogła: 8 razy
Wysłany: Pią 21 Sty, 2011 20:58   

Trochę... to za mało powiedziane ;-)
Osobiście wolę raczej ukojenie od skoków adrenaliny, więc i tak nie skorzystam. Zapewne jednak ktoś tam sobie skoczy - oby szczęśliwie wylądował :-) Z lżejszym portfelem zapewne dłużej się będzie unosić w powietrzu :mrgreen:
_________________
.............................................
 
 
figrindan 


Wysłany: Pon 14 Lut, 2011 15:42   

Hm,

Drogo w stosunku do czego ?

Jeśli do skoków w innych klubach czy aeroklubach to na pewno nie ponieważ w Polsce ceny skoków są najniższe w Europie (no może sa miejsca gdzie jest ciut taniej) i cięzko już o konkurencje cenową.

Jeśli porównamy to skoku bungee to może jest drogo. Ale to tak jakby porównać jazdę rowerkiem na trzech kółkach do jazdy Harleyem ;-)

Już niedługo zaczynamy i oferujemy na początek sezonu atrakcyjne promocje !
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Pon 14 Lut, 2011 16:00   

figrindan napisał/a:
Hm,

Drogo w stosunku do czego ?

Jeśli do skoków w innych klubach czy aeroklubach to na pewno nie ponieważ w Polsce ceny skoków są najniższe w Europie (no może sa miejsca gdzie jest ciut taniej) i cięzko już o konkurencje cenową.

Jeśli porównamy to skoku bungee to może jest drogo. Ale to tak jakby porównać jazdę rowerkiem na trzech kółkach do jazdy Harleyem ;-)

Już niedługo zaczynamy i oferujemy na początek sezonu atrakcyjne promocje !
Czy mógłbyś dokładnie skalkulować koszty skoków, tzn kto ile dokładnie zarabia na kursancie? Czyli co składa się na cenę 600 zł? (w tym przypomnę jest tylko jeden skok).
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Pon 14 Lut, 2011 16:07   

Tutaj mają trochę taniej: http://www.skoki.piasta.pl/home.html
 
 
figrindan 


Wysłany: Pon 14 Lut, 2011 17:29   

Taniej ?

Policz 10 skoków

Kurs OK 400 PLN

ale dalej skoki są po 200PLN a u nas po 130 ;-)

dopiero 4 skok kosztuje tam 150 PLN !

czyli u nich 10 skoków = 400 + 200 + 200 + 8X150 PLN = 2000 PLN

Teraz nasz cennik

600PLN + 9 X130PLN = 1770 PLN !

Co więcej kolejne skoki są u nas nadal taniej bo 110 PLN a jak ktoś układa spadochron sam (oczywiście pod nadzorem instruktora) to cena skoku spada do 100 PLN

Kursy są skierowane właśnie do osób które chcą skakać dużo. Jeśli chcesz zrobić jeden skok kup tandem. Nie trzeba wtedy badań (znowu koszty) ubezpieczeń (kolejne 100 PLN) etc itd

Skoki na okrągłych po 600 PLN - nie oferujemy szkoleń na spadochronach okrągłych. Nawet już nie mamy spadochronów okrągłych. Gdybyś chciał dalej skakać musiałbyś się przeszkolić na skrzydło tak czy owak - więc znowu koszty. Nie wiem także czy wiesz że przytoczone przez Ciebie szkolenia na okrągłych odbywają się najprawdopodobniej na Litwie ?

Oczywiście w cenie mamy wszytskie wymienione elementy !
Co więcej oferujemy pierwszy kurs w sezonie 2011 z pierwszym skokiem za 500 PLN ! I zawsze jeśli osób jest więcej oferujemy znaczne zniżki !
 
 
figrindan 


Wysłany: Pon 14 Lut, 2011 18:05   

Cytat:
Czy mógłbyś dokładnie skalkulować koszty skoków, tzn kto ile dokładnie zarabia na kursancie? Czyli co składa się na cenę 600 zł? (w tym przypomnę jest tylko jeden skok).


Prosze się nie obrażać ale oczywiście nie.

I nie chodzi tu o złośliwość tylko o wiedzę i umiejętności które zdobywa się latami i to nie za darmo.
Zapraszam na kurs. Tam stopniowo można się wszystkiego dowiedzieć. Nawet finansowego aspektu sprawy.

I to nie jest "tylko jeden skok" Wie to każdy kto skoczył samodzielnie chociaż raz :-)

Aha i w poprzednim poście miało być 7X150 więc zamiast 2000 PLN mamy 1850 PLN wciąż więcej niż 1770 PLN
a przy cenie 500 1670 PLN :-)
Ostatnio zmieniony przez figrindan Pon 14 Lut, 2011 18:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
figrindan 


Wysłany: Nie 03 Kwi, 2011 22:28   

W miniony weekend zainaugurowaliśmy jako jedni z pierwszych sezon 2011. Pogoda był piękna, dopisali także skoczkowie, nie zabrakło tandemów !
 
 
pol234 

Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011 10:39   

Wreszcie sezon rozpoczęty! Nie mogę się doczekać kiedy skoczę pierwszy raz w tym roku. Skoki w tandemie to moja miłość już od 2006 roku.
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011 11:44   

pol234 napisał/a:
Wreszcie sezon rozpoczęty! Nie mogę się doczekać kiedy skoczę pierwszy raz w tym roku. Skoki w tandemie to moja miłość już od 2006 roku.
Hmm, darmowa reklama? :nook: Odezwijcie się jak będzie duuuuuuuuuuużo taniej :-P
 
 
figrindan 


Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011 17:24   

8-) Argus uwierz mi że ciężko już o mniejsze ceny niż podałem wczesniej. Ale jeśli bardzo chcesz poszukać oszczędności proponuję Ci zobaczyć jeden z moich wczesnych postów gdzie pisałem o grupie kilku osób. Cena kursu w tym roku jest u nas naprawdę jedna z najniższych w Polsce ! Tandemy także mamy w bardzo atrakcyjnych cenach. I nie jesteśmy pośrednikami :-) Skaczemy w każdą sobotę jeśłi jest tylko pogoda. Można przyjechać i zobaczyć. Do Elbląga jest blisko.
 
 
pszemot 
taurus


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011 20:47   

A ja się odważyłem ... drogo - może, ale jako prezent... nie mogłem dostać lepszego. Wrażenia- tego nie da się opisać, to trzeba przeżyć... takich wrażeń na ziemi nie dostaniecie.. Polecam wszystkim.
Z pozdrowieniami dla forumowiczów - moja fotka...

skok.jpg
Plik ściągnięto 28022 raz(y) 38,08 KB

_________________
Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co ma dla nas.
W. S. Reymont
 
 
 
Linka 
Mistrz
Bride of Francula


Pomogła: 8 razy
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011 21:17   

To Ty, pszemocie, na tej focie? Czy "Twoja" = zrobiona przez Ciebie?
Tak, czy inaczej = gratulacje, na pewno miałeś nieziemskie przeżycia :-D
_________________
.............................................
 
 
markis 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011 21:38   

pszemot napisał/a:
A ja się odważyłem ... drogo - może, ale jako prezent... nie mogłem dostać lepszego. Wrażenia- tego nie da się opisać, to trzeba przeżyć... takich wrażeń na ziemi nie dostaniecie.. Polecam wszystkim.
Z pozdrowieniami dla forumowiczów - moja fotka...

Super fotka - gratulacje -zazdroszczę odwagi :peace:
_________________
"Dopiero, gdy się człowiek ruszy z własnej norki, docenia cuda, które czają się nawet w bliskiej okolicy." ( Linka)
 
 
Dohler 


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011 22:59   

No, no, gratuluję odwagi. Nie wiem czy mnie by jej starczyło?
 
 
Larina 


Pomogła: 4 razy
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011 07:13   

WOW zazdroszczę!
_________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały świat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć" Paulo Coelho
 
 
 
pszemot 
taurus


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011 08:16   

Linka napisał/a:
To Ty, pszemocie, na tej focie? Czy "Twoja" = zrobiona przez Ciebie?

Tak- to osobiście ja :-) .. po skoku adrenalinę mogłem wiadrami sprzedawać :hihi:
_________________
Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co ma dla nas.
W. S. Reymont
 
 
 
Linka 
Mistrz
Bride of Francula


Pomogła: 8 razy
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011 14:51   

Hehe, no domyślam się :-D Fajnie :ok:
_________________
.............................................
 
 
figrindan 


Wysłany: Sob 03 Mar, 2012 17:05   

Nowy sezon skoków tuż tuż ! Znowu serdecznie zapraszamy !
 
 
nurtur 


Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012 17:31   

Parę lat temu oddałem kilka skoków z ekipą elbląską i naprawdę polecam...tego się nie zapomni nigdy. Najlepiej pamiętam jak pewnego razu, skacząc na lotnisku w Królewie, wyrzucili nas tak niefortunnie, że dymaliśmy na lotnisko przez rzepak, który był już wysoki i po deszczu. Kilkaset metrów za ogrodzeniem z drutu kolczastego. Były to niestety spadochrony SD, czyli typowo desantowe i kierowanie tym to można zapomnieć. Nie ma to jak obecne skrzydełka :-) Warto skoczyć za każde pieniądze.
_________________
Pozdrawiam
Tadeusz
 
 
pszemot 
taurus


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Nie 10 Cze, 2012 08:09   

"Antka" już nie będzie. On też był na naszym lotnisku w Królewie podczas dni otwartych. :-( Pożegnanie
_________________
Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co ma dla nas.
W. S. Reymont
Ostatnio zmieniony przez pszemot Nie 10 Cze, 2012 08:11, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
figrindan 


Wysłany: Czw 05 Lip, 2012 07:45   

Antek rzeczywiscie zostal sprzedany. Dziennikarze jednak nie napisali o tym ze samolot ten może byc wypożyczany do nas na specjalne okazje. Ponadto najwarzniejsze jest to że skoki spadochronowe w Elblagu sa nadal organizowane ! Uzywamy teraz samolot Cessna 182P, który specjalnie sprowadziliśmy. Co więcej samolot ten daje nam o wiele większe możliwości skokó niż AN-2. Możemy organizować skoki nawet w ciągu tygodnia !

Zapraszam wiec na skoki do nas w kameralnej atmosferze.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group