Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Dzień powiatu malborskiego 2007
Autor Wiadomość
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Pon 09 Lip, 2007 12:31   Dzień powiatu malborskiego 2007

Cytat:
Tegoroczny „Dzień Powiatu Malborskiego” odbędzie się 18 sierpnia najprawdopodobniej na parkingu od strony dzielnicy Kałdowo. Impreza tradycyjnie ma zintegrować i uaktywnić mieszkańców regionu. Jednym z jej elementów będzie piknik rodzinny „bez barier”. Jak twierdzą organizatorzy to doskonała okazja, by podczas festynu spotkać się z rodzinami i ich dziećmi, którzy na co dzień borykają z różnymi niedogodnościami wynikającymi z niepełnosprawności. Ponadto ważne, by nie zamykali się ze swoimi problemami w domach. Innym elementem imprezy plenerowej będzie powiatowy wyścig smoczych łodzi. Planowany jest start reprezentacji gmin. Oczywiście nie zabraknie też gwiazdy wieczoru. Tym razem rozgrzeje publiczność Piasek.
- Trwają prace nad programem i oczywiście poszukujemy sponsorów. Zawsze byliśmy przy tej imprezie wspierani przez różne podmioty gospodarcze. Liczymy, że i w tym roku ich wsparcie uatrakcyjni przedsięwzięcie – opowiada Andrzej Wanat, naczelnik Wydziału Organizacyjnego Starostwa Powiatowego w Malborku. – „ Dzień Powiatu” doskonale wpisał się kalendarz letnich festynów. Od lat cieszy się dużym zainteresowaniem. Tym bardziej, że w jego organizację angażują się wszystkie gminy powiatu.

http://www.powiat.malbork...t_from=&ucat=1&
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Sie, 2007 21:09   

A oto plakat z gabloty przed starostwem - Plac Słowiański - Malbork

dni powiatu program.jpg
Plik ściągnięto 17227 raz(y) 42,68 KB

dni powiatu.jpg
Plik ściągnięto 17227 raz(y) 84,89 KB

 
 
Bartosz 
Administrator



Pomógł: 27 razy
Wysłany: Nie 05 Sie, 2007 21:13   

Cytat:
"Bawmy się "West Ice" koncert lokalnego zespołu"


No i ładnie, ci to wszędzie zagrają. Miałem możliwość posłuchać ich kilka razy, jest to zespół co gra kilka utworów "kogoś" i dwa swoje.
_________________
www.sklejmy.com
Zapraszam na mojego photobloga:
www.flickr.com/photos/bartoszmalbork/
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Sie, 2007 21:16   

A w nocy Muzyka mechaniczna! Tokarki, frezarki, prasy z PeMaL'u :lol: :lol: ale nie napisali jakiego zespołu występ w nocy :mrgreen:
 
 
Ania 

Wysłany: Pon 06 Sie, 2007 18:17   

no tak, na dni ziemi sztumskiej gra Hey, na dni powiatu malborskiego - west ice czy coś... :roll:
_________________
www.mpm.malbork.pl
Ostatnio zmieniony przez Ania Pon 06 Sie, 2007 18:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Pon 06 Sie, 2007 20:04   

Ania napisał/a:
no tak, na dni ziemi sztumskiej gra Hey, na dni powiatu malborskiego - west ice czy coś... :roll:


A Piasek to co? :mrgreen:
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
Bartosz 
Administrator



Pomógł: 27 razy
Wysłany: Pon 06 Sie, 2007 20:09   

Dobrze że 18 nie będę w Malborku. A co do West Ice, jak zawsze byłem na ich koncercie to mieli kiepsko nagłośnienie. Nie wiem jak z tym było w czerwcu jak grali koło Intermarche.
 
 
luanda 
Emerytowany Rycerz Jedi


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Pon 06 Sie, 2007 22:47   

Halo!

Nie przesadzacie?! Rolling Stonesi mieli przyjechać? To powiat malborski (co prawda bez granic), ale... :)

Mi też zwinęli dziewczynę (ale za każdą zwiniętą rozwijałem DWIE). Bartosz! Na tym można skorzystać :)
_________________
總是看美好的一面生活
Więc po śladach cudzej krwi wiedzie wąski ślad na szczyt...
 
 
 
Agares 


Wysłany: Wto 07 Sie, 2007 10:50   

to się szarpneli..przyjde popatrze jak ten west ice gra, bo znam z tamtad ludzi to sie posmiejem, a tak poza tym to beka dzien powiatu..
_________________
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Wto 14 Sie, 2007 15:49   

Cytat:
Zgotujmy sobie to święto
Zapraszamy na tegoroczny Dzień Powiatu Malborskiego, który odbędzie się 18 sierpnia na parkingu od strony dzielnicy Kałdowo i częściowo również w Osadzie Zamczysko. Impreza tradycyjnie ma integrować mieszkańców regionu. Program jest bogaty. Będzie muzyka łatwo wpadająca w ucho - w wykonaniu zespołów reprezentujących poszczególne gminy, które zaśpiewają piosenkę z wybranego serialu telewizyjnego. Będziemy też pękać ze śmiechu dzięki Akademii Dobrego Humoru, w której każda z gmin wystawi swojego "rozśmieszacza". Oprócz tego przewidziano "5 minut dla włodarza" - to punkt programu, w którym swoje małe ojczyzny będą zachwalali wójtowie. Sportowych emocji dostarczy wyścig smoczych łodzi z udziałem drużyn z poszczególnych gmin. Ale nie wynik jest tu najważniejszy, tylko dobra zabawa. Nad miejscem imprezy przez wiele godzin będzie się unosił smakowity aromat. W roli głównej znowu wójtowie - wraz z parą starostów w wielkim wojskowym kotle będą gotować zupę, którą potem zdegustują mieszkańcy. Z atrakcji kulinarnych pojawi się jeszcze tort w kształcie mapy powiatu malborskiego. W programie nie zabraknie występu gwiazdy, którą w tym roku będzie Andrzej "Piasek" Piaseczny, i pokazu sztucznych ogni. Na koniec dyskoteka do białego rana. Dzień Powiatu doskonale wpisał się w kalendarz letnich festynów. Od lat cieszy się dużym zainteresowaniem. Tym bardziej, że w jego organizację angażują się wszystkie gminy powiatu. W tym roku kładziemy nacisk na to, by nasze regionalne święto miało charakter pikniku rodzinnego "Powiat Bez Granic", na którym z pełnosprawnymi mieszkańcami spotkają się niepełnosprawni. Integrujmy się!


SZCZEGÓŁOWY PROGRAM IMPREZY:

Godz.: 12.00 – 2.00
Miejsce: Malbork – dzielnica Kałdowo (Zamczysko, Parking Miejski, rzeka Nogat)

Scena Główna
Godz. 12.00 – 15.00 – WYSPA SKARBÓW – kapitan Huk i majtek Piniata, konkursy i zabawy prowadzone przez wykładowcę Wydziału Rehabilitacji AWF Warszawa, szczudlarze, slalom gigant, malowanie buź, turniej ringo, loteria fantowa;

Zamczysko
Godz. 14.00 – 16.00 – SMACZNY PRODUKT GMINY – prezentacje kulinarne
poszczególnych gmin, degustacje;

Rzeka Nogat
Godz. 16.00 – 18.00 – WYŚCIG SMOCZYCH ŁODZI – turniej gmin, kolorowe łodzie, poprzebierani zawodnicy. Dużo rywalizacji i doskonałej zabawy;

Scena Główna
Godz. 17.00 – 19.00 – PREZENTACJE – piosenki festiwalowe, Akademia Dobrego Humoru, Konkursy dla VIP-ów;

Zamczysko
Godz. 19.00 – POKAZ WALK RYCERSKICH

Zamczysko
Godz. 20.00 – KONCERT MUZYKI ROZRYWKOWEJ- Zespół „West Ice”

Scena Główna
Godz. 21.30 lub 22.00 – KONCERT FINAŁOWY – ANDRZEJ PIASECZNY „PIASEK”

Rzeka Nogat
Godz. 23.00 – POKAZ SZTUCZNYCH OGNI

Scena Główna
Godz. 23.15 – 2.00 – TAŃCE DO „BIAŁEGO RANA”

http://www.powiat.malbork...t_from=&ucat=1&

Cytat:
"DZIEŃ POWIATU MALBORSKIEGO – POWIAT BEZ GRANIC"
MUZYCZNIE I ZE SMAKIEM
18 sierpnia 2007 r.

Starostwo Powiatowe w Malborku oraz Gmina Wiejska Malbork zapraszają wszystkich mieszkańców Powiatu na Dzień Powiatu Malborskiego który odbędzie się 18 sierpnia 2007r. na parkingu w Kałdowie (obok Osady Zamczysko). Festyn odbędzie się pod hasłem "Powiat Bez Granic" i będzie okazją do integracji mieszkańców Powiatu Malborskiego.
Organizatorzy zapewniają szereg atrakcji: muzykę łatwo wpadającą w ucho, wesołą zabawę, wyścigi smoczych łodzi z udziałem drużyn z gmin, przysmaki kulinarne a w tym tort w kształcie mapy powiatu malborskiego, zupa którą ugotują wspólnie włodarze.

http://www.malbork.pl/ind...sk=view&id=2204

Warzenie piwa pitego przez mieszkańców włodarzom nie starcza, biorą sie za zupę bleee... nie skosztuję ;-) :-P
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Sie, 2007 20:46   

Czy piwo będzie za darmo? :mrgreen:
 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Wto 14 Sie, 2007 21:15   

Za darmo będzie PIASEK :mrgreen:
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
Bartosz 
Administrator



Pomógł: 27 razy
Wysłany: Wto 14 Sie, 2007 21:17   

Mytoon napisał/a:
Za darmo będzie PIASEK


I papierosy West Ice
_________________
www.sklejmy.com
Zapraszam na mojego photobloga:
www.flickr.com/photos/bartoszmalbork/
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Wto 14 Sie, 2007 21:21   

Bartosz napisał/a:
I papierosy West Ice
Nie darmo 6,65/20 sztuk :-P
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Sie, 2007 22:25   

Ooo, to już jutro... Piaska kiedyś widziałem na koncercie w Zakopanem, nie jestem fanem tych klimatów, ale koncert zrobił fajny :-D
 
 
Agares 


Wysłany: Sob 18 Sie, 2007 11:02   

zapewne przybede :-P a chodzby z samej ciekawosci..
_________________
 
 
Larina 


Pomogła: 4 razy
Wysłany: Nie 19 Sie, 2007 13:28   

muszę przyznać, że Malbork przestał się bawić na koncertach. Być może powodem jest to, że w mieście mało się dzieje i to w dodatku jedynie latem, bo zimą miasto całkowicie umiera :-( i ludzie - być może - nie są rozruszani. Gdy rozglądałam się po publiczności zauważyłam, że bawiło się zaledwie kilkoro ludzi. Reszta tylko stała jak przysłowiowy słup soli. Nic dziwnego, że Piasek zaśpiewał na bis tylko jedną piosenkę. Jak tak dalej pójdzie to chyba już nikt nie będzie chciał u nas występować.
_________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały świat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć" Paulo Coelho
 
 
 
rob3rt 


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Nie 19 Sie, 2007 14:00   

Bartosz napisał/a:
I papierosy West Ice
West Ice to młodzieżowy zespół muzyczny z Malborka a nie papierosy chociaż nazwa stąd się wywodzi ;)
_________________

 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Sie, 2007 14:20   

Larina napisał/a:
. Reszta tylko stała jak przysłowiowy słup soli
Nie dziwię, się jak grozi zerwaniem koncertu za fotografowanie i nagrywanie. To ludzie stali grzecznie i słuchali :mrgreen:
 
 
Bartosz 
Administrator



Pomógł: 27 razy
Wysłany: Nie 19 Sie, 2007 17:07   

rob3rt napisał/a:
West Ice to młodzieżowy zespół muzyczny z Malborka a nie papierosy chociaż nazwa stąd się wywodzi


Ja to bardzo dobrze wiem, znam tych typków. A nazwa pochodzi od nazwy papierosów bo taką markę palą.

A co do koncertu: dziś rano zobaczyłem na gg opis lidera zespołu West Ice to już wiedziałem że koncert był do bani.
_________________
www.sklejmy.com
Zapraszam na mojego photobloga:
www.flickr.com/photos/bartoszmalbork/
 
 
Larina 


Pomogła: 4 razy
Wysłany: Nie 19 Sie, 2007 17:10   

Cytat:
grozi zerwaniem koncertu za fotografowanie i nagrywanie


nie wiedziałam, że nie można było robić zdjęć :shock: dobrze, że zapomniałam wyłudzić od brata aparat :mrgreen:
_________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały świat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć" Paulo Coelho
 
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Sie, 2007 17:57   

Larina napisał/a:
nie można było robić zdjęć


mega gwiazdka popu zabroniła? :lol:
 
 
Larina 


Pomogła: 4 razy
Wysłany: Nie 19 Sie, 2007 17:59   

to chyba podczas koncertu zmienił zdanie, bo kilka osób zrobiło parę fotek :lol:
_________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały świat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć" Paulo Coelho
 
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Sie, 2007 06:07   

Larina napisał/a:
nie wiedziałam
przed koncertem poinformował prowadzący. Piasek skasował za koncert 20000 zł, reszta kosztowała 50000 (składka gmin) razem 70000. Informacja od radnego - nie sprawdzona
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Sie, 2007 06:14   

Czego to się nie robi dla plebsu za pieniądze plebsu :->
 
 
Agares 


Wysłany: Pon 20 Sie, 2007 14:18   

a ja widzialem jak gral ten West Ice i powiem wam zenada..jak mozna tak okaleczac piosenki KSU czy Pink Floydow..
_________________
 
 
kopiko123 


Wysłany: Pon 20 Sie, 2007 17:45   

Podczas wystepu bractwa rycerskiego z Gniewu , wzieli mnie na scene i przybrali w zrobije :-D wygladalem jaki idiota haha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez kopiko123 Pon 20 Sie, 2007 17:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Agares 


Wysłany: Wto 21 Sie, 2007 09:34   

A to oni byliz Gniewu? Czy to chodzi Ci o te smieszne z baszty maslankowej? to jacys prywaciarze? bo ze strojem historycznym najwyrazniej dla szpanu maja problemy.. :lol:
_________________
 
 
kopiko123 


Wysłany: Wto 21 Sie, 2007 11:54   

Wiesz moze i z baszty maslankowej , nie wiem oni zamącili :-) Raz mowili o Gniewie (moze to dla szpanu? :-/ )
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group