Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Hokej w Malborku
Autor Wiadomość
PUK 

Wysłany: Sro 04 Lut, 2009 11:57   Hokej w Malborku

Panowie! W Malborku pojawiła się nowa dyscyplina . Wczoraj byłem na treningu dzieciaków i naprawde super to wygląda. Chyba trzeba zachęcić kilka dzieciaków do tego .
Niesamowite jak te bąble na łyżwach se radzą
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Lut, 2009 14:38   

Duża rola w tym edukacji, szkoły no i zaangażowanie rodziców :-)
 
 
Mr.Kłosik
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Lut, 2009 14:47   

By UM coś dorzucił dodatkowo oprócz użyczenia lodowiska młodym adeptom tej dyscypliny sportu ;-)
Ostatnio zmieniony przez Mr.Kłosik Sro 04 Lut, 2009 14:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PUK 

Wysłany: Sro 04 Lut, 2009 14:55   

Właśnie chyba coś dodał UM bo mówił trener że zakupiony bedzie sprzęt
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Lut, 2009 15:03   

PUK napisał/a:
Właśnie chyba coś dodał UM bo mówił trener że zakupiony bedzie sprzęt


Fajnie, nie jestem znawca spraw pedagogicznych ale warto robić coś dla dzieciaków, które nie mają z sobą co zrobić i włóczą się wieczorami po ulicach, niestety region Grunwaldzka - 17 marca - Jagiellońska - Żeromskiego, ech, ile razy po 22 widzę 8-12 latków wystających pod klatkami
 
 
PUK 

Wysłany: Sro 04 Lut, 2009 15:10   

Z tego co wiem to dzieciaki w tym wieku własnie sa poszukiwane . Trener przybywa do nas podobno z Gdańska i robi to bo lubi hokej za free. Mam w rodzinie 9 latka i tez przyjdzie na następne zajęcia.
 
 
matrixhasyou 


Wysłany: Pon 15 Lut, 2010 10:41   

... http://www.malbork.pl/ind...sk=view&id=3670 ... odświeżę temat, II turniej "młodzieżówki" już zakończony ale niebawem może odbędzie sie pierwszy turniej "dorosłych" drużyn amatorskich, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to może w marcu wpadnie kilka ekip do Malborka żeby pograć na naszym terenie.... :evil:
 
 
 
matrixhasyou 


Wysłany: Pią 12 Mar, 2010 07:46   

...najprawdopodobniej w poniedziałek na lodowisku w Malborku odbędzie sie mecz sparingowy miedzy Bombers Malbork a Media Team Gdańsk ...jak wszystko wypali zapowiada sie całkiem fajna imprezka.... :-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group