Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Poprzedni temat «» Następny temat
www.materdei.org.pl
Autor Wiadomość
gacek 

Wysłany: Nie 28 Wrz, 2008 22:42   www.materdei.org.pl

Witam wszystkich forumowiczów,
jestem nowym administratorem strony Fundacji Mater Dei. Pracuję obecnie nad poprawieniem wyglądu i funkcjonalności stronki. Chciałbym zebrać kilku ochotników, którzy mogliby wesprzeć mnie swoimi pomysłami i opinią.

Osoby chętne, które chciałyby przyczynić się do poprawy wizerunku Fundacji w sieci proszę o info na PW.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na http://www.materdei.org.pl/

gacek 

Wysłany: Pon 01 Cze, 2009 19:53   

Zastanawiam się nad napisaniem prostego skryptu pozwalającego umieszczać komentarze (coś w rodzaju księgi gości) ale nie wiem czy to dobry pomysł. Jakieś opinie, pomysły?

a może i chętni do współpracy :czytaj: ?

gacek 

Wysłany: Nie 14 Cze, 2009 00:16   

trochę aktualności na stronie... jest jeszcze sporo do zrobienia ale tak z doskoku udało mi się dzięki pomocy innych wrzucić coś świeżego...

zachęcam do pisania uwag i pomysłów...

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Lip, 2009 08:39   

No warto zapodać jakieś newsy ;-) w końcu oblężenie idzie :ok:

gacek 

Wysłany: Nie 19 Lip, 2009 22:41   

przydałoby się.. ale moj informator niestety nie może z pewnych powodów mi dostarczyc odpowiednich info w postaci txt lub jpg... ale to już na PW (jakby interesowalo)

argus 

Wysłany: Sob 24 Paź, 2009 19:24   

A strona http://www.materdei.org.pl/ nadal trąci amatorszczyzną i mimo obietnic nic się od miesięcy nie zmieniła, a najnowsze wiadomości pochodzą z ... maja br. Szkoda słów

gacek 

Wysłany: Pon 26 Paź, 2009 01:23   

Niestety grafikiem to ja nie jestem... stronę przejąłem taką jaką jest, moje zmiany to strona kodowa (PHP) i drobne ulepszenia.. więc proszę się nie dziwić, że wygląda jak wygląda

Co do aktualności, to biję się w piersi - moja wina, bo miałem wprowadzić kilka nowych ale jakoś czasu na to nie mogę znaleźć, postaram się w tym tygodniu to zrobić.

I oczywiście zapraszam do współpracy - chętnie przyjmę na stanowisko wolontariusza :) bo wszyscy w tej fundacji nimi jesteśmy.

A jeśli oczekujesz od fundacji profesjonalnej strony, to proponuję zasponsorowanie profesjonalnej firmy, która takie zlecenie wykona i wszyscy będą zadowoleni.

Odpowiedz do tematu